20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń201
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Dobry Ginekolog Kraków (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~elżunia -

ja już ginekologa się tyle naszukałam porządnego, aż jak w końcu znalazłam to się okazało, że cytologia coś źle wyszła, nie powiem trochę się zestresowałam, jeszcze przy moim hpv to już w ogóle...No ale miałam na tyle fajną ginkę, że mnie uspokoiła powiedziała co na to stosować - żel papilocare i faktycznie potem już było wszystko oki przy kolejnej cytologii

Reklama

Reklama

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~nelka -

Nie znam tego ginekologa ale może spróbuj zapisać się do Dr Tomasza Bazańskiego, to dobry specjalista, dobierał mi także hormonalną antykoncepcję(vines), zna się na leczeniu endometriozy, dzięki niemu mam z tym na razie spokój.

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~AleksandraK -

Jeśli prawdziwy specjalista ginekolog w Krakowie to tylko dr Dorota Niewęgłowska. Doktor była bardzo sympatyczna, a przy tym konkretna i kompetentna. Odpowiedziała na wszystkiego moje pytania oraz dodatkowo udzieliła mi porad na temat dalszego leczenia z zakresu endokrynologii i diabetologii (niedoczynność tarczycy, Hashimoto, insulinooporność). Jej rady w zakresie innych dziedzin medycyny były bardzo rozsądne i na pewno z nich skorzystam.
Jeśli chodzi o badanie ginekologiczne, to przebiegło ono "szybko i sprawnie", w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
Polecam wizyty u Pani doktor! :)

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~dagmara -

Ja po antykoncepcję zgłosiłam sie do dr Ani lisiewicz. Ona przyjmuje w vesunie w krakowie. Koleżaka u niej była i bardzo zachwalała więc stwierdziłam, że się umówię. No i już zostałam :) Pani doktor jest bardzo miła, zawsze z uwagą wysłuchuje tego co masz do powiedzenia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Widzialam, że robią tam też rożne badania cytologie itd także super, że mozna od razu na miejscu wszystko zalatwić.

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~renata -

Chodzę z córką do pani Moniki w AB Ovo. Córka ma dodatkowo studencką zniżkę. Nie wiem do końca, co chcesz przeczytać, bo specjalistka od dawna przyjmuje, jest dość delikatna, jak na takie nasilenie pacjentek, a przede wszystkim empatyczna. Takiego lekarza się ogólnie szuka w każdym przypadku.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry Ginekolog Kraków