Odpowiadasz na:
Dobry Ginekolog Kraków

~Agnieszka88
Temat dodał(a):
~Agnieszka88 -
Jakiego ginekologa polecacie w Krakowie chodzi mi o dopasowanie antykoncepcji.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~dorota -

Dziewczyny jesli jestescie z Krakowa to polecam tego lekarzahttp://neomed.pl/
Moja mama chodziłatam własnie keidy miała probelmy z okresie przekwitania

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~dagmara -

Ja po antykoncepcję zgłosiłam sie do dr Ani lisiewicz. Ona przyjmuje w vesunie w krakowie. Koleżaka u niej była i bardzo zachwalała więc stwierdziłam, że się umówię. No i już zostałam :) Pani doktor jest bardzo miła, zawsze z uwagą wysłuchuje tego co masz do powiedzenia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Widzialam, że robią tam też rożne badania cytologie itd także super, że mozna od razu na miejscu wszystko zalatwić.

Reklama

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~Amanda -

Ja leczę się w gabineciehttps://www.k(...)rg.pl/. Niestety infekcje w okolicach intymnych jakoś często mi się rozwijają, jednak w sumie dopiero Pani Monika podeszła do tego profesjonalnie i stara się szukać rozwiązania stosując zróżnicowane leczenie a nie zbywając moje problemy.

Re: Dobry Ginekolog Kraków

Napisał(a): ~olkla -

Jakby ktoś potrzebował w Katowicach, to polecam ginekologa w przychodni VITA LONGA http://www.vi(...)ia.html. Bardzo kompetentny lekarz, zna się na tym co robi, jest delikatny, udziela świetnych porad, mi bardzo dobrze dobrał antykoncepcję. Nie ma u niego problemu także z badaniami i leczeniem.

Reklama