93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Dobry horror to..... (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~sara -

~alina Z horrorów to oglądałam jedynie piłę i sinister, bardzo fajne horrory chociaż ten drugi był dużo lepszy dla mnie oczywiście.
Dla mnie też sinister to chyba jeden z najlepszych horrorów.
Szkoda, że nie ma żadnego polskiego horroru

Reklama

Napisał(a): ~milena -

~Hanka Dokładnie też chętnie bym coś polskiego obejrzała. W Polsce chyba żaden horror nie wyszedł
Niestety nie mamy polskiego horroru, ale z tego co widziałam bodajrze na youtube coś powstaje nowego są zwiastuny horroru w którym gra m.in Julia Wieniawa

Napisał(a): ~kamil -

~maja W przyszłym roku własnie ma wyjść jakiś horror są już pierwsze wzmianki na ten temat. Tytuł o ile się nie mylę to "W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt"
Też widziałem teaser na youtube w sumie wygląda dość zachęcająco więc najprawdopodobniej obejrzę.

Napisał(a): ~Zenday -

~Wronek Od czegoś trzeba zacząć i dobrze, że postawili na slasher bo jednak tego typu horrory mi najbardziej przypadają do gustu. Liczę, że to rozpocznie i rozkręci gałąź polskich horrorów bo jak na razie nie jest z tym najlepiej.
bo polacy boją się kręcic kino gatunkowe, po co jak lepiej wypuscic kolejne pitbulle czy jakieś romansidła

Napisał(a): ~Floris -

No niestety, ale może dzięki kolejnym sukcesom będzie więcej kapitału na polskie kino i to się rozwinie. Oby, ja czekam z niecierpliwością na horror polski więc jak to ma być już za kilka miesięcy to na pewno wybiorę się do kina żeby wspierać kolejne projekty.

Napisał(a): ~Atom -

Super z chęcią obejrzę! Natomiast co do tych najbardziej popularnych slasherów to warto sprawdzić serię Oszukać Przeznaczenie, czy Koszmar z ulicy Wiązów. Lubię nieoczekiwane sytuacje, gdzie jest wielu bohaterów "do ostrzału" po kolei :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry horror to.....