93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Dobry horror to..... (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~Lodi -

Jest trochę tych filmów, no ale szkoda że jeszcze nic dobrego z naszego rodzime kina. Liczę, że przyszły rok przyniesie zmiany. Natomiast co do światowych horrorów to w moi rankingu do czołówki na pewno należy to Koszmar z ulicy Wiązów, Teksańska masakra piłą mechaniczną, no i oczywiście egzorcysta

Reklama

Napisał(a): ~Lamar -

Także liczę, że nowy rok jednak będzie w stanie przynieść więcej fajnych filmów i to własnie w kategorii horrorów bo jednak ostatnio coraz mniej ich wychodzi. Kilka tygodni temu byłem w kinie na Countdown i oceniam całkiem dobrze, szkoda tylko że skończyło się dość oczywiście :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~pamela -

~hania Countdown jak dla mnie taki średni był.
Również czekam na jakiś horror coś czytałam ostatnio, że podobno wchodzi nowy horror z Julią Wieniawą
Tak są pierwsze wzmianki na temat tego filmu. Tytuł o ile się nie mylę to W lesie dziś nie zaśnie nikt. Na pierwszy rzut oka wzmianki są dość zachęcające zobaczymy jaki będzie.

Napisał(a): ~kacper -

~pamela
~hania Countdown jak dla mnie taki średni był.
Również czekam na jakiś horror coś czytałam ostatnio, że podobno wchodzi nowy horror z Julią Wieniawą
Tak są pierwsze wzmianki na temat tego filmu. Tytuł o ile się nie mylę to W lesie dziś nie zaśnie nikt. Na pierwszy rzut oka wzmianki są dość zachęcające zobaczymy jaki będzie.
Mi też bardzo zaciekawił teaser. Na pewno wybiorę się do kina z dziewczyną, uwielbiamy horrory mam nadzieję, że będzie dobry.

Napisał(a): ~eryka -

ja też jak mam wolny dzień oczywiście to lubię wieczorami usiąść przed ekranem tv i oglądnąć fajny horror. Na chwilę obecną to nie mam takiego swojego ulubionego.
Widzę, że sporo osób poleca tutaj Sinister nie oglądałam, ale na pewno to się zmieni.

Napisał(a): ~masz stare info -

~Donus Ogólnie jeśli jeszcze ktoś nie widział to mogę podrzucić teaser, który wrzucili na początek także mam nadzieję, że niedługo pojawi się już klasyczny trailer, bo udało im się mnie zaciekawić.
Masz stare informacje, bo w necie krąży już drugi teaser :) jest dłuższy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry horror to.....