93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Dobry horror to..... (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~malota -

~Rezi Jest tutaj kilka tytułów do których mogę się podpiąć. Natomiast co do polskiego filmu to ze wstępną oceną poczekam do dłuższe materiały odnośnie filmu bo teraz tylko kilkusekundowy taser się pojawił.
Kilka dni temu Wieniawa na swoim profilu instagramowym dodałam dłuższy treaser, aż osobiście zaobserwowałam ig od tego filmu :P
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~kaja3 -

~masz stare info
~Donus Ogólnie jeśli jeszcze ktoś nie widział to mogę podrzucić teaser, który wrzucili na początek także mam nadzieję, że niedługo pojawi się już klasyczny trailer, bo udało im się mnie zaciekawić.
Masz stare informacje, bo w necie krąży już drugi teaser :) jest dłuższy
Zgadza się, ma ponad dwie minuty i zdradza duuużo więcej niż ten urywek z Wieniawą.

Reklama

Napisał(a): ~Anek -

Jest dłuższy i rzeczywiście zdradza trochę więcej, już nawet na reklamie YT mi się wyświetlił. Ciekawie się zapowiada, mnie interesuje jak będą przedstawione postaci, bo chyba będzie tam jakiś mutant (fragment jak schodzi po schodach). Postaram się wybrać jak będę miał wolna chwilę w marcu, trzeba wspierać polskie kino.

Napisał(a): ~kasia8 -

~Anek Jest dłuższy i rzeczywiście zdradza trochę więcej, już nawet na reklamie YT mi się wyświetlił. Ciekawie się zapowiada, mnie interesuje jak będą przedstawione postaci, bo chyba będzie tam jakiś mutant (fragment jak schodzi po schodach). Postaram się wybrać jak będę miał wolna chwilę w marcu, trzeba wspierać polskie kino.
Jestem podobnego zdania, nawet jeśli opinie będą podzielone to się wybiorę, te 15 zł na bilet mnie nie zbawi :)

Reklama

Napisał(a): ~Meren -

Piła to jednak wydarzenia w słynnych halach gdzie były przeprowadzane kolejne zadania do realizacji. Natomiast tutaj po teaserze wydaje mi się, że będzie to slasher z ucieczką i gonitwą za nimi po lesie i oczywiście rozbudowane o kolejne wątki.

Napisał(a): ~krzyś -

~Meren Piła to jednak wydarzenia w słynnych halach gdzie były przeprowadzane kolejne zadania do realizacji. Natomiast tutaj po teaserze wydaje mi się, że będzie to slasher z ucieczką i gonitwą za nimi po lesie i oczywiście rozbudowane o kolejne wątki.
Szczerze mówiąc te treasery zostawiają mały niedosyt, lidzie muszą się domyślać wielu kwestii.

Napisał(a): ~nija -

~krzyś
~Meren Piła to jednak wydarzenia w słynnych halach gdzie były przeprowadzane kolejne zadania do realizacji. Natomiast tutaj po teaserze wydaje mi się, że będzie to slasher z ucieczką i gonitwą za nimi po lesie i oczywiście rozbudowane o kolejne wątki.
Szczerze mówiąc te treasery zostawiają mały niedosyt, lidzie muszą się domyślać wielu kwestii.
ale chyba trudno oczekiwać od twórców, że odkryją przed nami wszystkie karty, chyba nie o to w ty chodzi, prawda? Ja nawet więcej zwiastunów nie zobaczę, nie chce sobie psuć zajawki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry horror to.....