93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Dobry horror to..... (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~Zuziek -

~Mesi Jestem za, no ale też jeden film to dopiero początek, oby w kolejnych latach też się coś pojawiało. No i najlepiej w slasherach, które chyba teraz przyciągają najwięcej widzów
Też mam nadzieje, że Polacy w końcu zaczną robić inne gatunki niż tylko komedie romantyczne i dramaty :P Po tym zwiastunie 'w lesie dziś nie zaśnie nikt' widać, że chyba wychodzi im to wcale nie tak źle :D może będzie fajnie ;)

Reklama

Napisał(a): ~Kinguss -

~Marek Mam takie same odczucia, horror typu slasher to dobry kierunek szczególnie że mamy wielu fanów tego gatunku (sam do nich należę).
Slashery to chyba ogółem najbardziej popularny podgatunek horrorów. Ja bardzo czekam na ten film, tym bardziej że nigdy wcześniej nie widziałam żadnego polskiego horroru. Może być ciekawie :))

Reklama

Napisał(a): ~Hanza -

~Adek A był w ogóle wcześniej jakiś horror polski? Jeśli tak, to podrzućcie, bo z chęcią sprawdzę przed premierą tego slashera. Łatwiej będzie sobie je porównać :)
Ja kojarzę tylko Wilkołaka, wcześniej to chyba były jakieś takie mega stare tylko - nawet je ciężko znaleźć do obejrzenia w sieci

Napisał(a): ~pesto -

Film W lesie dziś nie zaśnie nikt może okazać się hitem, już teraz budzi mnóstwo kontrowersji to w temacie nagiej Gąsiewskiej, to utożsamianiu mordercy z kimś znanym w realu czy bliźniaki kojarzone sa z tymi politycznymi. Tematyka na czasie, aktorzy mega, fajne efekty, metamorfozy. Zobaczymy juz 13 marca jak to wyszło.

Reklama

Napisał(a): ~pati888 -

~pesto Film W lesie dziś nie zaśnie nikt może okazać się hitem, już teraz budzi mnóstwo kontrowersji to w temacie nagiej Gąsiewskiej, to utożsamianiu mordercy z kimś znanym w realu czy bliźniaki kojarzone sa z tymi politycznymi. Tematyka na czasie, aktorzy mega, fajne efekty, metamorfozy. Zobaczymy juz 13 marca jak to wyszło.
oh też czekam z niecierpliwością na premierę, naprawdę jestem bardzo zaciekawiona jak to bedzie.

Napisał(a): ~Tom331 -

~fenka9 Dla mnie te wzgórza były oklepane, ale co do polaka to brawo za odwagę... ciężko taki film wypromować w Polsce.
Dokładnie, wśród komedii romantycznych czy dramatów zrobić horror, to na pewno nie jest łatwa sprawa :p Ja bardzo trzymam kciuki, tym bardziej, że naprawdę lubię slashery :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry horror to.....