93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń225
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +0
93 ppt ?

Dobry horror to..... (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~mariankos -

W piątek 13-stego wybieram się na W lesie dziś nikt nie zaśnie i szczerze mówiąc wiąże z nim duże nadzieje. Po trailerach zapowiada się dobrze, mam nadzieję, że będzie to slasher na poziomie. Dobra obsada, Wieniawa w roli główniej, historia jak każda inna, taka trochę amerykańska, ale może być ciekawie. Ciekawe jak im wyjdą elementy science fiction :D
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Heniek -

~Zotek Lubię horrory typu slasher więc i ten polski pewnie obejrzę. Ostatnio sobie obejrzalem wszystkie części "Droga bez powrotu" i mam ochotę na więcej takich filmów
Ja również lubię slashery i wydaje mi się, że ten może być naprawdę niezły. Może w końcu Polacy zrobili coś innego na poziomie, a nie tylko komedie romantyczne :p

Reklama

Napisał(a): ~hania -

~Heniek
~Zotek Lubię horrory typu slasher więc i ten polski pewnie obejrzę. Ostatnio sobie obejrzalem wszystkie części "Droga bez powrotu" i mam ochotę na więcej takich filmów
Ja również lubię slashery i wydaje mi się, że ten może być naprawdę niezły. Może w końcu Polacy zrobili coś innego na poziomie, a nie tylko komedie romantyczne :p
pozostaje trzymać kciuki...

Reklama

Napisał(a): ~Renka -

~doktorka
~pytajka czy myślicie, że w tym filmie, wszystko jest możliwe?
Możliwe jest to, że np Gąsiewska z ślicznej lali zmieni się w potwora, a Wieniawa uratuje cały świat przed zagładą :D
Haha, to by była niezła akcja :D Nie mniej wydaje mi się że Gąsiewska może mieć tutaj naprawdę dosyć mocną rolę

Reklama

Napisał(a): ~miszka -

W lesie dziś nie zaśnie nikt" - czy ja wiem, czy to będzie dobra produkcja?! Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, żeby polski slasher mógł być jakiś wybitny. Patrząc na zwiastuny nie będzie źle, jednak historia jak każda inna, bardzo przewidywalna, wzorowana na amerykańskich produkcjach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry horror to.....