Odpowiadasz na:
Dobry horror to.....

~Renata
Temat dodał(a):
~Renata -
Hej lubicie może oglądać horrory, czy nie bardzo? Ja w sumie dopiero zaczęłam jakoś wcześniej nie oglądałam więc potrzebuję tytułów fajnych waszym zdaniem horrorów.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dobry horror to.....

Napisał(a): ~Dannek -

Ja na początku nie byłem przekonany, jednak z czasem jeśli chodzi o kolejne zwiastuny i recenzje np. Sfilmowani na YT coraz bardziej mnie interesuje, jednak dopóki nie będzie premiery to się o tym czy będzie dobry nie przekonam :)

Napisał(a): ~miszka -

W lesie dziś nie zaśnie nikt" - czy ja wiem, czy to będzie dobra produkcja?! Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, żeby polski slasher mógł być jakiś wybitny. Patrząc na zwiastuny nie będzie źle, jednak historia jak każda inna, bardzo przewidywalna, wzorowana na amerykańskich produkcjach.

Reklama

Napisał(a): ~Korek -

Mi się wydaje, że jest to typ filmu który ogląda się dobrze ponieważ nie ma za bardzo pomieszanych wątków. Jest jeden główny czyli potwór/morderca który po kolei wszystkich próbuje unicestwić.

Napisał(a): ~mozel -

~TomekD Ja wolę horrory bardziej o duchach, opętaniach itd, ale ten polski może obejrzę, chodź slashery to nie moja bajka
slashery są trudne do oglądania, według mnie można się w takim filmie pogubić

Reklama