87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +0
87 ppt ?

dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie

Napisał(a): gość -

Jeśli szukacie fachowej obsługi to polecam Auto Serwis Tomasz Menet w Boleniu, niedaleko Krakowa. Bardzo dbam o swój samochód i nie oddałbym go w ręce amatorów, dlatego zaufałem tej firmie i jestem bardzo zadowolony ;)

Tak się składa, że też korzystam z Auto Serwisu Pana Tomasza.Znalazłem ich na stroniehttp://www.au(...)et.pl/, bo szybko potrzebowałem mechanika i tak już zostałem ich stałym klientem. Naprawy zawsze na czas i zrobione na wysokim poziomie, obsługa tez bardzo miła i wykwalifikowana, zawsze jestem zadowolony. Polecam!

ja odwiedzam warsztat w Boleniu, blisko Krakowa(droga na Jędrzejów). Byłem już na wymianie układu hamulcowego, na wymianie opon i odgrzybianiu klimatyzacji, wszystko było fachowo załatwione, to profesjonalnie wyposażony warsztat

Jako właściciel francuza korzystam z serwisu na Radzikowskiego 182 w Krakowie.Kiedy tylne zawieszenie w mojej lagunie powiedziało papa, udałem się właśnie tam. W warsztacie stwierdzili to błyskawicznie. Wymiana tylnej belki trwała jakieś 3 godziny. I dają 3 lata gwarancji. Warsztat polecam.Jest w nim czysto i porządnie, mają profesjonalną linię technologiczną i kompetentnych pracowników.

Napisał(a): Gość -

Mogę polecic FranceAutoService na Radzikowskiego. W mojej megance wymieniali tylne zawieszenie i jestem bardzo zadowolona z jakości i ceny. Warsztat czysciutki, obsługa miła do tego dostałam 3 letnia gwarancję na ta tylna belkę. Polecam.

Jeśli chodzi o France Ato Service na Radzikowskiego to mogę potwierdzić. Robiłem u nich ostatnio tylne zawieszenie w Lagunie 2 kombi i obsługa była znakomita. Naprawa trwała nawet mniej czasu niż deklarowali na wstepie! Warsztat polecam.

Napisał(a): ~Melnen33 -

U mnie zdarzyło się tak, że na szybko potrzebowałem diagnozy i naprawy samochodu, bo przede mną była długa trasa do zrealizowania. temat nie do ominięcia. jako, że nie znam za dobrze krakowa to podpytałem znajomych o to gdzie mogę tu szybko naprawić samochód i nie martwić się, że mnie oskubią. Wszyscy zgodnie zasugerowali www.hienka-krakow.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie