80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
80 ppt ?

dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie

Napisał(a): Monika35 -

Osobiście nie do końca jestem pewna, czy połączenie taniego i dobrego warsztatu jest możliwe. Bądź co bądź od lat moim pojazdem zajmuje się dobry mechanik w auto serwis wadowicka http://twojme(...)ik.com/ , przy czym po pierwsze na przegląd nie trzeba długo czekać, a co więcej na miejscu możemy nie tylko zrobić bezpłatny przegląd na linii diagnostycznej, ale też skorzystać za 59 złotych z przechowalni opon. Jeżeli nie mamy gdzie przetrzymać kompletu opon po przekładce, na pewno będzie to idealne rozwiązanie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~marcinek32 -

Ja podobnie od pewnego czasu zawsze korzystam z Auto Serwis Wadowicka z dwóch konkretnych powodów.
1.Przed serwisowaniem fajna rozmowa gdzie nam wszystko wytłumaczą co i jak i zrobią wstępną wycenę
2. Profesjonalizm w każdym calu. Nowoczesny sprzęt i mechanicy, którzy fajnie uwijają się z robotą- kiedyś byłem osobiście przy naprawie auta więc widziałem na własne oczy :)

Napisał(a): ~remi80 -

~marcinek32 Ja podobnie od pewnego czasu zawsze korzystam z Auto Serwis Wadowicka z dwóch konkretnych powodów.
1.Przed serwisowaniem fajna rozmowa gdzie nam wszystko wytłumaczą co i jak i zrobią wstępną wycenę
2. Profesjonalizm w każdym calu. Nowoczesny sprzęt i mechanicy, którzy fajnie uwijają się z robotą- kiedyś byłem osobiście przy naprawie auta więc widziałem na własne oczy :)
Też tam jeżdżę. Mają b.uczciwe ceny, robota zawsze na tip-top no i dają gwarancję. na stronce masz wszystkie promocje ww.twojmechanik.com

Napisał(a): ~kylek -

Na stronce tego auto serwisu wadowicka piszą o darmowych przeglądach? Przydałby mi się taki przegląd, ale jakoś nie chce m się wierzyć, że zupełnie nic za to nie biorą, skoro w innych warsztatach jest to płatne.....pewnie są jakieś ukryte koszty....ktoś był?

Napisał(a): ~pronto -

~kylek Na stronce tego auto serwisu wadowicka piszą o darmowych przeglądach? Przydałby mi się taki przegląd, ale jakoś nie chce m się wierzyć, że zupełnie nic za to nie biorą, skoro w innych warsztatach jest to płatne.....pewnie są jakieś ukryte koszty....ktoś był?
Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Masz darmowy przegląd i już. Trudno uwierzyć ale tak jest :) Oni mają świetnie podejście do klienta po prostu. Skorzystaj raz a zostaniesz na wieki tam zobaczysz :_)

Napisał(a): ~rogi -

~pronto
~kylek Na stronce tego auto serwisu wadowicka piszą o darmowych przeglądach? Przydałby mi się taki przegląd, ale jakoś nie chce m się wierzyć, że zupełnie nic za to nie biorą, skoro w innych warsztatach jest to płatne.....pewnie są jakieś ukryte koszty....ktoś był?
Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Masz darmowy przegląd i już. Trudno uwierzyć ale tak jest :) Oni mają świetnie podejście do klienta po prostu. Skorzystaj raz a zostaniesz na wieki tam zobaczysz :_)
Potwierdzam to co mówił przedmówca- kontrola na linii w auto serwisie wadowicka jest całkowicie za free. Jeżdżę tam już od kilku dobrych lat.

Napisał(a): ~johny -

~rogi
~pronto
Potwierdzam to co mówił przedmówca- kontrola na linii w auto serwisie wadowicka jest całkowicie za free. Jeżdżę tam już od kilku dobrych lat.
Przegląd przeglądem, ale ja mam teraz grubszą sprawę, bo auto padło całkowicie i bedę musiał je przetransportować do jakiegos warsztatu, ten na wadowickiej jest w zasadzie najbliżej, ale czy poza tymi przegladami też robotę porządnie robią? a ceny jakie?

Napisał(a): ~michi -

~johny
~rogi
~pronto
Przegląd przeglądem, ale ja mam teraz grubszą sprawę, bo auto padło całkowicie i bedę musiał je przetransportować do jakiegos warsztatu, ten na wadowickiej jest w zasadzie najbliżej, ale czy poza tymi przegladami też robotę porządnie robią? a ceny jakie?
Pewnie już gdzieś podjechałeś, ale tak na wszelki wypadek potwierdzam- robota na tip- top, ceny też w porządku. Przed naprawą wycena i gwarancję dają.

Napisał(a): ~dert -

Pan Marcin, wyżej już pisał o Auto Serwis Wadowicka, ale ja powielę jego opinie bo warto. Mają chłopaki świetne doświadczenie, wstępnie możecie zapytać o ocenę stanu samochodu, o ewentualną cenę za naprawę.Wszystko z Wami będą negocjować i o wszystko pytać. Piszcie, dzwońcie, jedźcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie