87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +0
87 ppt ?

dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie

Napisał(a): ~jago65 -

Niedawno w Hondzie praktycznie całą elektrykę optymalizowałem w Auto Serwisie krakowskim. Adres szklarska 13. Diagnostyka w jednym miejscu, wszystkie pojazdy naprawiają, jest dział z częściami zamiennymi, no i przede wszystkim nie naciągają człowieka na dodatkowe koszty.

Napisał(a): ~raban -

Jak ma być dobry, w przyzwoitych pieniądzach i w Krakowie to tylko Auto Serwis Wadowicka. Objechałem trochę konkurencji zanim tam trafiłem, a jak już raz podjechałem to zostałem. Wycena, wybór własnego mechanika, gwarancja, darmowe przeglądy-polecam wszystkim.

Napisał(a): ~darek -

Inter-Auto Fiat, Jasnogórska, Kraków

Unikajcie jak ognia!
Auto po 1,5 miesiąca w serwisie ma kilka kolorów nadwozia, brudną tapicerkę, krzywo zamontowane drzwi, klapę bagażnika i kierownicę [jazda na wprost z kierownicą na 13..] oraz nie działającą [rozłączoną lub uszkodzoną] poduszkę powietrzną i sygnał dźwiękowy. Powód zdejmowania kierownicy jest nieznany, ale wycena za usunięcie uszkodzenia owszem.

Napisał(a): ~Mirek -

Ostatnio miałem duży problem ze skrzynią biegów i odwiedziłem kilku mechaników jeden w ogóle nie chciał podjąć tematów, a jeden udawał mądrego ale nie wiedział w ogóle o co chodzi trzeci gadał bzdury i dopiero w Euromaster na Nadbrzezie 2 wiedzieli co zrobić ! Bardzo mi się to miejsce podoba bo jest bardzo dobre wyposażenie, a mechanicy mają duża wiedzę i doświadczenie

Napisał(a): ~Ratlan -

u mnie auto serwis wadowicka i to od dawna, auto mam wielkie, dostawcze i często się nie mieściło na podnośnik w innych punktach, u nich ten problem się nie pojawia, do tego zawsze starają się o maksymalnie szybki czas usługi no i fajnie, że mam swojego jednego przypisanego serwisanta, który zna auto i nie trzeba od podstaw informować go o wszystkim co i jak

Napisał(a): ~bobi45 -

Dobrych doświadczonych mechaników ma Bosch Tour Nawojowa, profesjonalnie podchodzą do klienta bez ściemniania i naciągania na koszty. Jeszcze mi żadna z części które tutaj mi wymieniali nie nawaliła przedwcześnie.

Napisał(a): ~jogi -

Z klimatyzacją jestem regularnie w Bosch Tour w Nawojowej, w sumie tylko z klimą do nich podjeżdżam sobie bo raz że mają dobry sprzęt do czyszczenia a dwa że cenowo się nawet fajnie u nich idzie dogadać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie