80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi68
  • Ocen na +0
80 ppt ?

dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie (69)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie

Napisał(a): defis -

Ja też jestem stałym klientem warsztatu na ul Wadowickiej 8L http://twojme(...)ik.com/ :) Znają się na swojej pracy, mają duże doświadczenie i jak widać bardzo szerokie grono zadowolonych klientów. Ta możliwość wykonania bezpłatnego przeglądu na linii to świetny pomysł i z tego co zauważyłem to sporo klientów chętnie z tego korzysta.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Rafał M -

Jak mój Volkswagen przekroczyły okres gwarancyjny to w aso zaproponowali mi dość ciekawą ofertę obejmującą starsze samochody, bo w ich przypadku podczas wymian/napraw dają spory rabat na części, a poza tym można liczyć na fachową obsługę od wjazdu, aż po odbiór.

Napisał(a): ~nika -

~Ulka Tani i dobry jest Auto serwis Wadowicka. I nie traktują kobiet jak idiotek jak się nie wie czegoś. Bardzo miła atmosfera :)
otóż to! najlepsza miejscówka dla kobitek słabo ogarniających temat, ceny dobre, obsługa na poziomie, a przede wszystkim uczciwi.

Napisał(a): ~renataaa -

Od jakiegoś czasu korzystam z obsługi na stacji Wacar. Mają profesjonalny warsztat, zajmują się kompleksową mechaniką, nie ma tematu których nie można by u nich załątwić. Nawet koła i opony przechowuję u nich, dużo nie biorą za takie przechowywanie a ja się przynajmniej nie muszę z tym babrać i bawić.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry i tani warsztat samochodowy w Krakowie