53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń259
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +-6
53 ppt ?

Dobry krem (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry krem

Napisał(a): gość -

A jaka masz skore? Normalna, tlusta, mieszana a moze sucha?
Borykasz sie z jakimis problemami skornymi? tradzik, naczynka lub zmarszczki? Ja mam eliksir bielendowy- sa trzy rodzaje, ja mam ten na nadziej nawilzajacy z kwasem hialuronowym, bo lubie gdy skora jest odzywiona, od razu ma ladniejszy koloryt, zdrowo wyglada i makijaz lepiej sie trzyma. Wchlania sie blyskawiczie, po paru minutach bez problemu nakladam podklad i nic mi sie nie psuje

Reklama

Napisał(a): Gość -

Wszystkim, niezależnie od wieku, polecam naturalne kosmetyki - czyli takie, które nie zawierają w składzie chemii. Coraz więcej tego typu kosmetyków można znaleźć na polskim rynku. Ja jestem fanką marki Organic Series od kiedy poleciła mi ją moja kosmetyczka. Mają świetne kremy do twarzy; nie napisałaś jaką masz cerę więc ciężko mi coś konkretnego polecić ale poczytaj sobie o tych produktach w internecie :)

Napisał(a): Gość -

No właśnie - uwielbiam takie pytania... Z takim pytaniem to powinnaś zgłosić się do swojej kosmetyczki, ona najlepiej zna właściwości twojej skóry, co my możemy ci doradzić w ciemno? Każda skóra jest inna, więc jedyną poradą, jakiej ja ci mogę udzielić jest cena i to wszystko. Kosmetyki naturalne firmy Biovalen są świetne i cenowo mieszczą się w podanych przez ciebie granicach. To wszystko. Reszta, czyli dobranie odpowiedniego kremu należy do ciebie. Pozdrawiam

Reklama

Moze sprobuj Mlodzienczego Blasku z Bielendy? Jest mega tani, wiec spokojnie pasuje na twoja kieszen, a swietnie nawilza i odzywia skore. Ma neutralny zapach i szybko sie wchlania, wiec ja uzywam go nawet pod makijaz, bo blyskawicznie stapia sie ze skora

Reklama

Ja używam kremu miodowego Korany 20+ i jestem bardzo z niego zadowolona :) Dobrze nawilża i odżywia cerę, dodatkowo jest całkowicie naturalny - jest na bazie miodu, dzięki czemu nadaje się do delikatnej skóry i ładnie pachnie ;)
~Steffania

JuliaTylko Też mam ten krem z olejkami od Bielendy ale dla skóry mieszanej w wersji sebu control. U mnie zmniejszył pory i błyszczenie i wydaje mi się, że ma właściwości lekko złuszczające, bo cera mi się znacznie wygładziła.
U mnie z bielenday bardzo fajnie ale delikatnie zluszczało serum rozjasniajace z witaminą C- skora po jakichs dwoch tyodniach regularnego stosowania widocznie odzyla, zrzucila martwy naskorek i na wierzch wyszla ladna zdrowa lsniaca skora, chyba jeden z najlepszych produktow bielendy jakie do tej pory mialam:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry krem