25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń121
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
25 ppt ?

dobry lakier do paznokci (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dobry lakier do paznokci

Napisał(a): ~lili -

Hej! Potrzebny mi dobry lakier do paznokci. Moje paznokcie są krótkie, poobgryzane i nie wyglądają dobrze. Jakiś czas stosowałam lakier żelowy, ale jest jednak za mało trwały jak dla mnie. Potrzebuje efektu na kilka tygodni, więc może lepsze będą lakiery hybrydowe? Nigdy nie stosowałam ale kilka osób już mi polecało. Co sądzicie? A może wystarczy zwykły lakier i na to utrwalacz do paznokci? Taka wersja byłaby chyba najtańsza...
INTERIA.PL

Re: dobry lakier do paznokci

Napisał(a): ~gość -

niby lakiery hybrydowe sa dobre, ale bardzo niszczą płytkę paznokcia, a jesli piszesz że twoje i tak sa w złym stanie to może lepiej najpierw je odżywić? zacznij stosować odżywki na paznokcie i tabletki wzmacniające, wtedy wystarczy ci zwykły lakier po paznokci

Reklama

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

Ciekawe dlaczego są poobgryzane... :P

To, jak długo trzyma się lakier na paznokciach, zależy w dużej mierze od kondycji płytki paznokcia jak i trybu życia (inaczej mówiąc, jakim obciążeniom/pracom poddawane są dłonie i co za tym idzie paznokcie).

Reklama

Napisał(a): martapowidlo -

Teraz na rynku jest dostepne naprawde bardzo duzo produktow wiec kazda z nas znajdzie sobie z pewnoscia cos dla siebie. Czasy gdzie byly dostepne trzy marki na krzyz dawno juz minely .. cale szczescie :) Mnie zawsze w tym wszystkim denerwowala sama procedura ktora trzeba bylo powtarzac .. a to ze wzgledu na niskiej jakosci lakier. Teraz nie wyobrazam sobie co kilka dni malowac paznokci jak moge w to miejsce zrobic sobie hybryde. Co ciekawe taki efekt mozna uzyskac w domowym zaciszu przy odpowiednim wyposazeniu sie w osprzet. Podsumowujac koszta wcale nie sa takie duzo .. zaledwie kilka wizyt u profesjonalnej kosmetyczki. Jakby kogos intersowalo jak zrobic przedluzane paznokcie metoda hybryd .. to wszystko jest dokladnie pokazane w tym artykule -https://www.i(...)ku.html Zycze wszystkim pieknych paznokci :) Pozdrawiam

Napisał(a): ~Lear99 -

Myślę, że w takim wypadku najlepszą możliwą opcją są paznokcie żelowe. Prezentują się świetnie i są bardzo wytrzymałe.. Dosć ciężko się je obgryza xd no ale w sumie kto wie, dla chcącego nic trudnego. Jeśli chodzi o żele to bardzo fajną opcję mają tutaj -https://www.i(...)uv.html . Bardzo fajny wybór kolorkow.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry lakier do paznokci