264
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +0
264 ppt ?

dobry odkurzacz jaki? (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dobry odkurzacz jaki?

Napisał(a): ~Trandka -

Hej, czy znacie jakieś dobre marki,które produkują solidne odkurzacze? Zastanawiam się nad kupnem, mam jednak kilka wątpliwości odnośnie takiego tradycyjnego sprzętu. Zastanawiam się jednak nad zakupem takiego urządzenia, które samo będzie sprzątać, to się chyba nazywa robot do odkurzania. Macie jakieś doświadczenia w związku z tym tematem? Czy w ogóle opłaca się stosunek jakości do ceny? Dzięki za wszystkie uwagi!
INTERIA.PL

Reklama

Re: dobry odkurzacz jaki?

Napisał(a): ~Liza24 -

Takie roboty są super, szczególnie przy małych dzieciach i dużej ilości prac w domu. Odpalasz urządzenie i działasz... :) Wiadomo, że czasem nie są super dokładne i może nie najtańsze, ale według mnie warto zainwestować :) Przyjemnie ułatwia, chociaż trochę, życie :) szczególnie młodym mamą, takim jak ja :)

Reklama

Napisał(a): ~Angela -

Odkąd pamiętam, mam problem z doborem odpowiedniego odkurzacza.. Z reguły psują się po użytkowaniu przez jakiś rok, a potem trzeba kupować kolejny. Spasowałam i kupuję najtańsze urządzenia, bo w moim przypadku wydawanie grubych hajsów mija się z celem!

Napisał(a): ~berna -

też polecam Electrolux pure i9 ! Kupiliśmy 2 tygodnie temu na media expert i na prawdę jestem zadowolona ;) o ile mniej pracy, kiedy można puścić takie urządzenie, w dodatku sam wraca się naładować i ma jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Spore ułatwienie dla jego posiadacza :)

Reklama

Napisał(a): ~IwankaT -

~berna też polecam Electrolux pure i9 ! Kupiliśmy 2 tygodnie temu na media expert i na prawdę jestem zadowolona ;) o ile mniej pracy, kiedy można puścić takie urządzenie, w dodatku sam wraca się naładować i ma jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Spore ułatwienie dla jego posiadacza :)
tez go mam i sie podpisuje. ekstra jest.

Napisał(a): ~ankiaa -

~IwankaT
~berna też polecam Electrolux pure i9 ! Kupiliśmy 2 tygodnie temu na media expert i na prawdę jestem zadowolona ;) o ile mniej pracy, kiedy można puścić takie urządzenie, w dodatku sam wraca się naładować i ma jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Spore ułatwienie dla jego posiadacza :)
tez go mam i sie podpisuje. ekstra jest.
Prawda odkurzacze samojezdne są świetne, u nas ustawione na sprzątanie gdy wszyscy poza domem i nikomu nie przeszkadza. Ja akurat mam mamibot (https://mamibot.tech/pl/) dość fajnie się sprawdza.

Napisał(a): ~Paweł -

stosunek jakości do ceny to pojęcie względne. powiem ci tak, jeśli rozważasz zakup robota odkurzającego to znaczy że już wiesz jakie niesie ze sobą zalety. jesli kupisz lepszy model typu roomba 980 to możesz go obsługiwać za pomocą wifi, pracuje aż 2 godziny, więc sprzątnie całe mieszkanie. ma solidną gwarancję.a jeśli kupisz jakiegoś chinola za 500 zł to licz się ztym że po kilku miesiącach stanie i będzie krótko pracował, za to długo się ładował i żarł energię.

Napisał(a): ~karisol -

Szczerze powiedziawszy to robot taki jak roomba 980 na przyklad o ktorym piszesz jest bardzo dobrym rozwiazaniem szczegolnie dla osob takich jak ja czyli takich, ktore są "zalatane" i nie ma czasu na sprzatanie. Stosunek ceny do jakosci? Hmm... mysle, ze jesli ten robot tyle kosztuje to musi byc dobry ;)

Napisał(a): ~kaśka -

to że coś tyle kosztuje to znaczy że dobre to żaden argument ;P cena nie zawsze świadczy o jakości ;P ja używam jak ktoś wyżej Electroluxa pure i9 i jego największą zaletą są bardzo przydatne funkcje, na media expert można poczytać ile ma udogodnień

Napisał(a): ~Jadzia -

Ja mam zwykły workowy odkurzacz. Dokupuję tylko worki i filtry z Pureventfilters - doradzono mi regularną wymianę, zarówno jednego jak i drugiego i odkurzacz zdecydowanie ma większą moc ssania. A wcześniej już narzekałam, że chyba trzeba będzie wymienić. Czasem taka prosta rzecz i pomoże :)

Napisał(a): ~fujara -

~Jadzia Ja mam zwykły workowy odkurzacz. Dokupuję tylko worki i filtry z Pureventfilters - doradzono mi regularną wymianę, zarówno jednego jak i drugiego i odkurzacz zdecydowanie ma większą moc ssania. A wcześniej już narzekałam, że chyba trzeba będzie wymienić. Czasem taka prosta rzecz i pomoże :)
Jadzinka, a jaką ty masz moc ssania, chętnie skorzystam.

Napisał(a): ~Janka -

u nas jest roomba 886 już jakis rok i jest ok, rodzicom kupiliśmy teraz tego elektroluxa, bo to nowość, a chcieliśmy trochę ich odciążyć, więc żeby nie musieli sprzątać to wzięliśmy go. skończyło się tak, że po 3 dniach robiliśmy zwrot :/ same nerwy. bardzo krótko pracował i nie zawsze umiał trafić do bazy...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry odkurzacz forum
  • jaki prosty odkurzacz kupi forum
  • ktory odkurzacz najlepszy forum
Do góry strony: dobry odkurzacz jaki?