10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń132
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +6
10 ppt ?

Dobry olej samochodowy? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry olej samochodowy?

Napisał(a): ~herkant -

Venol wam coś mówi? Naprawdę przejście na dobry syntetyk mocno odmienia jakość działania silnika. Z naszego doświadczenia – zero problemów. Na Venolu jeździmy od prawie roku. Na pewno zauważalna jest poprawa mocy, ale ciężko ocenić jak bardzo. Co do spalania – tak mniej więcej spalam 10 proc. mniej, co jest dla mnie mocno zaskakujące. Ale ogólnie jestem naprawdę zadowolony, tym bardziej, że olej wybrałem na podstawie rekomendacji.

Napisał(a): ~gosc -

[b][/b]nie lepiej wybrać sprawdzony olej samochodowy w zależności czym to auto napędzane zawsze kupuje olej Shell Helix dla mojej Astry Shell Helix Ultra 5W-40 jest to olej syntetyczny który chroni i oczyszcza silnik , nawet podczas najdłuższych zalecanych przez producenta okresów wymiany oleju chociaż ja z reguły wymieniam olej raz do roku.

Napisał(a): ~EVADDDA85 -

Każdy dobry warsztat samochodowy powinien mieć sprawdzonego importera olejów samochodowych. Ja takiego mam i od lat zamawiam oleje od firmy MA-TA sprawdzonego importera . Firma istnieje na rynku od 1993 roku wiec można mieć do nich zaufanie.

Napisał(a): ~Michał -

Ja mogę polecić dobrą firmę od naprawy silników typu DEUTZ -firma MAKAR z miejscowości Wysoka koło Zawiercia specjalizuje się w serwisem, naprawami gwarancyjnymi oraz pogwarancyjnymi silników spalinowych. Firma MAKAR oferuję również takie usługi jak : przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne silników DEUTZ w tym silników najnowszej generacji TIER 3, TIER 4, TIER 4Interim oraz TIER 4Final, naprawy bieżące i doraźne silników DEUTZ i tym podobne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry olej samochodowy?