136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +0
136 ppt ?

Dobry salon fryzjerski w Warszawie (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): Gość -

Nie znam żadnego fajnego salonu fryzjerskiego w Warszawie ale jeśli szukałabyś czegoś w Białymstoku mogę polecić Ci to miejsce: http://agnes-salon.pl/ - świetna obsługa i pełen profesjonalizm.
Oferują tam dobre ścięcia, czesanie a także zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne.
Warto się tam wybrać ponieważ ceny nie są wygórowane a zakres ciekawych zabiegów bardzo imponujący ;)
Poza tym panuje tam miła atmosfera.
Załączniki:

Reklama

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~shelat -

Do salonu Agneess idź. Pracują tam rekomendowani przez L'Oreal fryzjerzy z umiejętnościami stylizacji. Całkowicie mi zmienili fryzurę z dobrym skutkiem. Kilka osób do wyboru. Korzystam też z ich programu lojalnościowego. Sporo punktów się zgarnia za wizytę, a później odbiera nagrody rzeczowe, głównie w kosmetykach.

Reklama

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~Kaśka -

Ja znam bardzo fajny salon, klimatyczny, spokojne miejsce, bez natłoku ludzi i naprawdę można podczas wizyty tam odpocząć. Od dłuższego już czasu chodzę do salonu Shake Your Head na Alei Szucha 8. Profesjonalni styliści, którzy zawsze potrafią pomóc i doradzić. Jeszcze nigdy nie wyszłam zawiedziona. Szczerze polecam! :) http://www.sh(...)ead.pl/

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~Grażynka -

Polecam Ci salon Gnatyshyn przy al. Ken 36A, pracują tam zawodowi styliści, którzy są w stanie sprostać gustom nawet najbardziej wymagającym klientom. Ja najbardziej lubię do Pani Marleny się zapisywać. Super fryzjerka, kreatywna i z pomysłem na nową fryzurę.

Reklama

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~koralova -

A byłyście może w salonie Mąż Fryzjerki przy Wilczej http://www.ma(...)ki.com/ ? Słyszałam dobre opinie i sama zastanawiam się, czy nie pójść. Szukam naprawdę dobrego fryzjera, który będzie potrafił dobrać fajną fryzurę, zafarbuje mi włosy itd. Czyli generalnie zrobi gruntowny remont na mojej głowie ;)

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~gosc -

~koralova A byłyście może w salonie Mąż Fryzjerki przy Wilczej http://www.ma(...)ki.com/ ? Słyszałam dobre opinie i sama zastanawiam się, czy nie pójść. Szukam naprawdę dobrego fryzjera, który będzie potrafił dobrać fajną fryzurę, zafarbuje mi włosy itd. Czyli generalnie zrobi gruntowny remont na mojej głowie ;)
Polecam bylam i sa naprawde super :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry salon fryzjerski w Warszawie