63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń748
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +0
63 ppt ?

Dobry salon fryzjerski w Warszawie (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~Aniulka -

Dla mnie najlepszy jest fryzjer na Bemowie [url=http://salon-shine.pl/]http://salon-shine.pl/[/url], mają dobre ceny i świetnie układają włosy. Imponuje mi ich kreatywność w doborze personalnym, zawsze zrobią mi taką fryzurę, która do mnie pasuje.

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): gość -

Kobieto co Ty się tak uparlaś na Zakład Mąż Fryzjerki. Wszędzie tzn. na wszystkich portalach przepisujesz ten sam tekst. Jeśli jesteś niezadowolona to miej odwagę i powiedz to fryzjerowi który Cię strzygł/ farbował. Ja na początku tez byłam nie zadowolona zadzwoniłam i poprosiłam o poprawkę. Bez problemu zostałam przeproszona ze nie sprostali za pierwszym razem wyzwaniu i po drugiej wizycie wyszłam zadowolona i uśmiechnięta( w ramach przeprosin dostałam szampon kevin murphy) a po wieczornym spotkaniu ze znajomymi zyskali dwie następne klientki. To jest usługa za która płacisz wiec miej odwagę powiedzieć o tym co Ci nie odpowiea a nie wypisuj na wszystkich portach ze to zły fryzjer. Pozdrawiam Marcelina

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): Gość -

Polecam poczytać o salonach Gnatyshyn, oba znajdują się na Ursynowie. Ja akurat chodzę do salonu na al. KEN bo pracuje tam świetna pani Lena. Byłam u niej już kilka razy i zawsze wychodzę zadowolona. Mogę każdemu ją polecić, świetna specjalistka.

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~Alicja -

Do Gnatyshyna zaczęłam chodzić z polecenia koleżanki. Na początku nie byłam przekonana ale po pierwszej wizycie już wiedziałam, że zostanę z nimi na dłużej. Nikt wcześniej tak nie zadbał o moje włosy jak pani Tatiana. Serdecznie polecam!

Re: Dobry salon fryzjerski w Warszawie

Napisał(a): ~Tola -

Polecam salony Gnatyshyn - mają dwa na Ursynowie. Miałam okazję gościć w każdym z nich. Bardzo fajna atmosfera, ludzie mega sympatyczni. No i co chyba najważniejsze - za każdym razem wychodziłam zadowolona. Na pewno jeszcze wrócę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dobry salon fryzjerski w Warszawie