165
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +0
165 ppt ?

Dobry tusz do rzęs (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dobry tusz do rzęs

Napisał(a): Gość -

Faktycznie zapach maskary jest niesamowity! Pachnie takim świeżym ogórkiem. Kiedyś miałam tonik o podobnej nucie zapachowej. A co do samej maskary to dziś pierwszy dzień testów za mną i powiem Wam że się sprawdził. Nić się nie kruszyło ani nie rozmazało w ciągu dnia :)

Napisał(a): gość -

Zainteresowałyście mnie tym tuszem Rimmel Wake Me Up. Muszę spróbować zwłaszcza, że ma taki nietypowy zapach ;) Sama teraz używam na zmianę miss sporty pump up booster curve it, a drugi z astora big & beautiful boom volume. Ten drugi polecam osobom, które miały wcześniej przedłużane rzęsy. Wydawało mi się, że po samym przedłużaniu będą zniszczone, ale myliłam się jednak ten tusz jeszcze bardziej je odżywił i sprawił że są dłuższe - nie wiem czy to jest możliwe, ale widzę różnice :) A przedłużałam w Krakowie u Pani Patrycji Deviron.

Napisał(a): maksimeczka89 -

faliczka3333 akurat skłąd tego tuszu jest naprawdę świetny odzywia rzęsy, moje też odzywił po kilku latach ciągłęgo przełuzania rzęs, powiedziałam jużs obie nigdy wiecej tego zabiegu nie zafunduję moim rzęsom.
A jak wygląda aplikacja tego tuszu? Bo ma dość oryginalną szczoteczkę z tego co widziałam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dobry tusz do rzes
  • Loreal najlepszy tusz
  • dobry tusz do rzęs forum
  • dobry tusz do rzęs
Do góry strony: Dobry tusz do rzęs