816
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi771
  • Ocen na +0
816 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~andrzej -

Jak szukacie jakiegos serwisu w małopolsce to bardzo polecam auto serwis wadowicka z krakowa.Za pierwszym razem znalazlem ich w necie i zachecony opiniami skorzystalem. Teraz jestem u nich regularnie, nawet jak nic spejalnego sie nie dzieje, bo maja darmowe kontrole na linii i za wczasu mozna ustrzec auto przed jakas powazna awaria, poza tym wymiana opon z bonsowym kuponem na darmowe mycie auta i można by tak wymieniać.

Reklama

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~arekkj -

Dużo warsztatów różnej maści się ostatnio otworzyło nowych w Warszawie. Ja mam od dawna zaufanie do ludzie z Wacara przy Racławickiej – sumienni, dokładnie, nie oddali mi nigdy auta które nie byłoby do końca zrobione.

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Horwi -

No ja ogólnie nie ufam małym warsztatów, gdzie często mechanicy nie mają nawet potrzebnego wyposażenia. Dlatem sam wybralem serwis HondaPlaza. Mają.najnowszy i najlepszy sprzęt do napraw aut Hondy, do tego pilnują terminów i udzielają gwarancji. Wole trochę więcej zapłacić, jednak mieć pewność że znowu ten sam problem nie powróci za miesiąc czy dwa :)

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~milooo -

Sprawdzony serwis samochodowy jest w Nowogardzie przy Górnej [url=http://l-service.pl/]http://l-service.pl/[/url] Mają mobilny serwis opon. Szybko, fachowo, ekipa ogólnie w porządku no i z cenami nie przesadzają. To serwis osobowych i ciężarówek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy