816
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi771
  • Ocen na +0
816 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~kurta -

Solidny warsztat samochodowy znajdziecie w Legionowie to http://www.au(...)nowo.pl. Naprawa samochodów realizowana jest przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnią praktyką zawodową, nierzadko z wieloletnim stażem pracy w autoryzowanych serwisach producentów, przy użyciu wyspecjalizowanych urządzeń i narzędzi. Rzetelna i uczciwa instytucja. I przede wszystkim serdeczna i sympatyczna obsługa.

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~maciek78 -

Jeśli dobry serwis, to MService, to jest partnerski serwis BMW. Świetna jakość, personel z doświadczeniem, sprawnie i celnie wskazali problem, który następnie został rozwiązany :) Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi, polecam!

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): Gość -

Ja też przyłączam się do grona zadowolonych klientów Auto Serwisu Wadowicka, tu macie namiar na ich stronę internetową http://twojme(...)ik.com/. Wstępne koszta danej naprawy klient otrzymuje jeszcze przed rozpczęciem naprawy, już 2 razy korzystałam z możliwości zrobienia tego bezpłatnego przeglądu na linii. A w tym tygodniu jestem w końcu umówiona na wymianę opon :)

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~juy78u88 -

Zerknij sobie jeszcze na https://diesel-service.info.pl/ moim zdaniem uwiajają się z naprawami jak w ukropie i naprawdę spieszą z pomocą. Można i warto im powierzyć auto, Mi naprawiali turbinę, teraz działą jak fryga. Jak dla mnie bardzo porządny servis w pakiecie z rozsądnymi cenami

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~piotrek -

Byłem w kilku serwisach autoryzowanych,ale miałem wrażenie ze mnie najzwyczajnie naciągaja.
Tu podjechałem z konkretna rzeczą do Autoreduty na Zwycięzców.Generalnie staram sie unikac małych warsztacików,tych niepewnych - gdzie nie mozna tak naprawde miec 100% pewnosci ze wszystko pojdzie dobrze.Dlatego z kazdym problemem jade do autoreduty.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Marta -

defis Ja też przyłączam się do grona zadowolonych klientów Auto Serwisu Wadowicka, tu macie namiar na ich stronę internetową http://twojme(...)ik.com/. Wstępne koszta danej naprawy klient otrzymuje jeszcze przed rozpczęciem naprawy, już 2 razy korzystałam z możliwości zrobienia tego bezpłatnego przeglądu na linii. A w tym tygodniu jestem w końcu umówiona na wymianę opon :)
Doskonała obsługa klimatyzacji ze świetnymi promocjami- polecam!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy