816
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi771
  • Ocen na +0
816 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): Gość -

Mogę polecić Auto Serwis Rosiak (Nowa Wieś k. Włocławka). Panowie oferują usługi na naprawdę dobrym poziomie, nie nabijają w przysłowiową butelkę, a cenowo też są bardzo przystępni. Korzystam z ich usług, kiedy tylko mojemu autu coś "dolega" i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Reklama

Napisał(a): Borb -

Zawsze kupowałem nowe rzeczy - ale jak mi ASO rzuciło cenę za turbinę do ASX 1.8 150 ps to uznałem, że skuszę się na regenerowaną część. Po wykonaniu kilku telefonów padło na MotoTechnic i nie żałuję.

Moja ocena jest jedynie na podstawie rozmowy telefonicznej (pan po drugiej stronie telefonu sprawiał wrażenie konlretnego gościa), wyglądu turbiny (chyba galwanicznie oczyszczona - wyglądała jak fabrycznie nowa), opakowaniu (nowy karton, folia bąbelkowa) itp.

Zakładam że skoro tubina dobrze podana to i dobrze zregenerowana.
Jeżdżę na niej od listopada i nic złego się nie dzieje i jakieś 3 tysiaki zostały mi w kieszeni.

Generalnie jeżeli mógłbym ci coś polecić, to MotoTechnic - link tutaj >> http://www.mo(...)nic.pl/ .
Natomiast nie ukrywam, że nie mam porównania z innymi regeneratorami.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~adamm -

Jest na Racławickiej w Warszawie takie warsztat jak Wacar (wacar.pl). Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę. Alternator mi niedawno wymieniali i wszystko pracuje jak należy. Szybka obsługa, konkretne podejście, można podpytać o wszystko, nie zostawiają klienta bez słowa wyjaśnienia itp.

Napisał(a): ~maniek45 -

Teraz jest opcja, żeby wynająć warsztat samoobsługowy na godziny, ciekawe rozwiązanie. Firma z Warszawy http://www.gr(...)s-opon/ oferuje takie usługi, mają na miejscu potrzeby sprzęt oraz narzędzia, jak znacie się trochę na samochodach, to wydaje mi się, że warto skorzystać. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy