816
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi771
  • Ocen na +0
816 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~laq -

Jeśli ktoś z krakowa lub okolic, to podłączam się pod to wszytsko co pisali już o auto serwisie wadowicka (www.twojmechanik.com). Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, niedrogo. Poza tym zawsze można liczyć na fajne wskazówki. Polecam ich jak najbardziej
INTERIA.PL

Napisał(a): Jojeczko -

Dobry mechanik to profesjonalista, poza warto popytać wśród znajomych jakie mają doświadczenie. Inna sprawa to rodzaj awarii, żeby nie zostać oszukanym, na pewno warto choć trochę się znać i wiedzieć, co może nawalić, jak w przypadku samochodów Peugeot albo też Citroen i ich problemach z tylną belką: https://celni(...)peugeot, a może nie każdy wie, o co konkretnie w tym chodzi. Teraz jednak o wiele łatwiej zasięgać takiej wiedzy.

Napisał(a): ~endrju -

Na 100% sprawdzi się http://blacha(...)nia.pl/ z Lublina. Najlepsza blacharnio-lakiernia w dużej okolicy. Cenowo jest bardzo dobrze, naprawiają wszystko solidnie i szybko. Macie u nich możliwość wypożyczenia samochodu i kupna części zamiennych. To też pomoc drogowa, działają 24 na dobę. Jak widzicie kompleksowo działają, dlatego ich się trzymam.

Reklama

Napisał(a): ~alann -

Pomogli mi skutecznie u [url=//www.auto-szlif.krakow.pl]//www.auto-szlif.krakow.pl[/url]. Zajęli się naprawą głowicy i wałków rozrządu. Zrobili wszystko niemal od ręki. Cenowo bardzo korzystnie. Fachowe i profesjonalne podejście do klienta.

Reklama

Napisał(a): ~czacza -

~laq Jeśli ktoś z krakowa lub okolic, to podłączam się pod to wszytsko co pisali już o auto serwisie wadowicka (www.twojmechanik.com). Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, niedrogo. Poza tym zawsze można liczyć na fajne wskazówki. Polecam ich jak najbardziej
JA TEŻ!!!:D

Reklama

Napisał(a): ~Czarek -

Ja tam jestem zdecydowanie za aso i wiem, że może ceny są wyższe ale za to jakość napraw, pewność co do stanu technicznego oraz poziom obsługi jest moim zdaniem tego wart. A przynajmniej jeżeli mówię tutaj o Volkswagenie w którym serwisuję swoje busy i do tego po gwarancji otrzymałem bardzo fajne warunki które przekonały mnie aby zostać u nich, do tego jeżeli będę planował sprzedać któryś samochód to też na pewno będzie warty więcej niż jakby był robiony w byle jakim warsztacie.

Napisał(a): ~tamlny -

~czacza
~laq Jeśli ktoś z krakowa lub okolic, to podłączam się pod to wszytsko co pisali już o auto serwisie wadowicka (www.twojmechanik.com). Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, niedrogo. Poza tym zawsze można liczyć na fajne wskazówki. Polecam ich jak najbardziej
JA TEŻ!!!:D
I ja się podłączę. Bardzo ogarnięci panowie w obsłudze klienta, zawsze fajnie i uczcwie doradzą, fachowi mechanicy zrobią na tip-top, także nie wraca się często, a jak już trzeba to zawsze wiadomo na jaką jakość można liczyć.

Napisał(a): ~adam289 -

Myślę że w Wacar powinni pomóc, rzetelna obsługa, nie robią byle jak. Sam u nich czyściłem klimatyzację to powiem że można było to bardzo wyraźnie odczuć w jakości powietrza, zupełnie inny zapach, żadnych infekcji i innych problemów nie miałem potem w sezonie.

Napisał(a): gość -

Przegląd miałem robiony niedawno na Mokotowie, serwis Wacar, na stronie wacar.pl można ich ofertę i dane znaleźć. Miłe zaskoczenie, szybko poszło, porządnie zrobiony przegląd, ale też nie szukali usterek na siłę, tam gdzie ich nie było.

Napisał(a): gość -

Rozrząd wymieniali mi już jakiś czas temu na Mokotowie, warsztat jest na Racławickiej dokłądnie (tu są pełne namiary – wacar.pl). Wszystko chodzi bez zakłóceń i nawet dużo nie podliczyli jak za wymianę rozrządu. Z resztą dobrze że to wymieniłem w sumie prewencyjnie ale wolałem jednak dmuchać na zimne, bo jak rozrząd padnie to cały silnik może być już skasowany.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy