816
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi771
  • Ocen na +0
816 ppt ?

dobry warsztat samochodowy (772)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~leszek220 -

Ja korzystam z Auto Serwis LUPUS https://lupus-autoserwis.pl/ w Knurowie. Czy to przegląd, czy naprawa jeżdżę zawsze do nich, bo faktycznie wszystko ci ogarną i to profesjonalnie. Teraz opony będę u nich zmieniać na zimę. ceny mają konkurencyjne, więc warto ich sprawdzić.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): leszek0000 -

Jak popsuł mi się dostawczak w Warszawie to korzystałem z usług warsztatu ADI na Wolihttps://www.m(...)14.pl/. Trafiłem tam przypadkiem, ale tak dobrze zajęli się moim autem, że muszę ich polecić. Szybko poradzili sobie z naprawą, ceny mają bardzo konkurencyjne, no i ogólnie przyjemnie mi się z nimi rozmawiało, oby więcej takich mechaników.

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~werniks -

Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę od napraw turbosprężarek samochodowych to zgłoście się do MOTO-PRESS https://moto-press.pl/pl/o Firma także oferuje autorskie zestawy montażowe do turbosprężarek. Spodobają wam się ich ceny i terminowość usług. Znajdują się w województwie dolnośląskim.

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~kokoro -

Ja zawsze jeżdżę do KJB w Szczecinie http://kjb.com.pl/, mam do nich blisko, ale to nie dlatego ich wybieram. Znają się na naprawie, jak coś wymieniają, albo łatają, to faktycznie działa przez długi czas, nie ma fuszerki. Cenowo i czasowo też spoko, nie ma opóźnień, jak ustalone, tak będzie, polecam.

Reklama

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~leszekP -

Sprawdzona firma, która zajmuje się kompleksową obsługą filtrów cząstek stałych (DPF) tohttps://www.r(...)ap.com/ z Wrocławia. To prawdziwi spece, zajmują się diagnostyką, regeneracją i sprzedażą zregenerowanych filtrów (objętych gwarancją). Maja ode mnie punkty za dobre ceny i sprawność usług.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~atos -

Mi z kolei odpowiada Auto Serwis Nowakowski [url=http://serwis-nowakowski.pl/]http://serwis-nowakowski.pl/[/url] z Radzionkowa. Ich mechanicy, blacharze i lakiernicy mają wieloletnie doświadczenie, także spokojna głowa, auto oddajecie w dobre ręce. Co więcej firma oferuje wypożyczenie samochodu zastępczego, to bardzo wygodna opcja, tym bardziej, że ceny mają rozsądne.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Mateo -

Jeżeli jesteś z okolic Katowic i posiadasz auto marki FORD to osobiście polecam serwis, który znajduje się na Grota Roweckiego 49A i jest to punkt FORD SŁAWEK. Serwis oferuję obsługę techniczną pojazdów osobowych i użytkowych.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Tomasz -

Ja wiele razy korzystałem z pomocy serwicu Forda w Katowicach, który znajduję się na Grota Roweckiego 49 i jest to serwis FORD SŁAWEK. Serwis oferuję najnowocześniejsze technologie diagnostyczne wiec można im w 100% zaufać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dobry warsztat samochodowy