Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Andrzej -

Regenerację zacisków hamulcowych najlepiej zlecić firmie REG-TRUCK. Zleciłem im taką naprawę i muszę przyznać że została wykonana perfekcyjnie.

Napisał(a): ~Adrian -

Regenerację sprzęgła w swoim samochodzie zleciłem firmie AVANTI. Polecam ich usługi - szybko i sprawnie wykonane zlecenie. Sprzęgło działa jak nowe!

Reklama

Napisał(a): ~Amadeusz -

Jak chcecie właśnie dobrze dbać o samochód, mieć pewność, że będziecie jeździć samochodem komfortowo i bezpiecznie, zdecydowanie powinniśmy udać się do okręgowej stacji kontroli pojazdów, ja tu polecam współpracę zhttp://www.mo(...)eg.pl/, sprawdzą dokładnie samochód, będziemy wiedzieć, jaki jest jego stan techniczny

Napisał(a): ~edeek -

Jeśli o mnie chodzi to mam jak najlepszą opinię o autoryzowanym serwisie samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles), czyli firmie ADF Auto z Wrocławiahttps://www.a(...)je.html Sprawdzili się u mnie nie raz, zresztą w mojej rodzinie czy u znajomych tak samo, dlatego zdecydowanie mogę ich wam doradzić, bo wiadomo, że pracuje tam solidna, fachowa ekipa i ze wszystkimi naprawami sobie doskonale poradzą.

Reklama