Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Czarek -

Ja tam jestem zdecydowanie za aso i wiem, że może ceny są wyższe ale za to jakość napraw, pewność co do stanu technicznego oraz poziom obsługi jest moim zdaniem tego wart. A przynajmniej jeżeli mówię tutaj o Volkswagenie w którym serwisuję swoje busy i do tego po gwarancji otrzymałem bardzo fajne warunki które przekonały mnie aby zostać u nich, do tego jeżeli będę planował sprzedać któryś samochód to też na pewno będzie warty więcej niż jakby był robiony w byle jakim warsztacie.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~czacza -

~laq Jeśli ktoś z krakowa lub okolic, to podłączam się pod to wszytsko co pisali już o auto serwisie wadowicka (www.twojmechanik.com). Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, niedrogo. Poza tym zawsze można liczyć na fajne wskazówki. Polecam ich jak najbardziej
JA TEŻ!!!:D