Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~patrycjazakro -

Mogę zostawić Wam namiar na porządny warsztat, gdzie naprawiamy z mężem auta -http://www.sp(...)awka.pl Jak tylko pojawi się problem, jedziemy tylko i wyłącznie do nich. Dostałam wytyczne od męża, że tylko na nich można polegać i tego się trzymam. Póki co - złego słowa powiedzieć nie mogę. Wszystkie naprawy realizowane w terminie , a co najważniejsze - skutecznie.

Napisał(a): ~Maniela -

ASO forda ma niezłe promocje, więc od nowosci tam auto serwisuje. Nawet po gwarancji się opłaca. Teraz na przykład za przegląd przed wakacjami płaciłam tylko 79 zl.

Reklama

Napisał(a): ~derna -

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Trójmiasta, które rozglądają się za dobrym i sprawdzonym warsztatem samochodowym polecam wybrać się dohttps://www.d(...)iv.com/ Tam na pewno spotkacie się z uczciwą i profesjonalną obsługą.

Napisał(a): ~jan -

Ja polecam odwiedzić ten serwis w Katowicach www.fordslawek.pl na Grota Roweckiego 49A. Na miejscu czeka na nas 10 stanowisk naprawczych, gwarancja na 12-24 miesięczna. Możemy liczyć również na auto zastępcze, holowanie 24h również z assistance.

Reklama