Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

annaz9315
Temat dodał(a):
annaz9315 -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~adamm -

Jest na Racławickiej w Warszawie takie warsztat jak Wacar (wacar.pl). Polecam zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę. Alternator mi niedawno wymieniali i wszystko pracuje jak należy. Szybka obsługa, konkretne podejście, można podpytać o wszystko, nie zostawiają klienta bez słowa wyjaśnienia itp.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~FrenkZ -

W Warszawie zdecydowanie mogę polecić Moto Partnera. Specjalizują się w diagnostyce oraz naprawie samochodów francuskich. Oni zapewniają pełną diatnostykę, tak wiec mamy pewność, że też naprawa będzie skuteczna

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~karo345 -

Polecam serwis przy ASO Honda Matraszek,http://www.ho(...)ek.pl/, naprawdę znają się na swoim fachu. Pomogli mi w sytuacji kiedy w dwóch innych serwisach rozkładano bezradnie ręce. Dodam, że nie jeżdżę Hondą a i tak stanęli na wysokości zadania!