Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~Martynaxx -

Ostatnio mój samochód zaczął sprawiać mi problemy. Niby nic się strasznego z nim nie działo, ale było to dokuczliwe. Najpierw klimatyzacja przestała działać, potem hamulce ręczny nie chciał działać, aż w końcu akumulator nie ładował tak jak powinien.
Link do artykułu,który okazał się być dla mnie bardzo pomocny -> http://www.mi(...)ochodu/

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~boruta -

hej ktoś juz korzystał z tej kampanii zorganizowanej przez serwis Audi Centrum Poznań Ławica- Serwis & Fly? słyszeliście? jak dla mnie rewelacyjny pomysł, już nie trzeba zostawiać auta na lotnisku i płacić za to, albo gdzieś pod blokiem na pastwe losu jak wylatujemy na urlop. Audi Centrum Poznań Ławica zabiera auto od was na ten czas,wystarczy że podpiszemy zlecenie na kwotę minimum 800zł brutto a za to sprawdza, naprawia usterki, nawet myje, czyli połaczenie przyjemnego z pożytecznym. Akurat lecimy po 12 sierpnia i na bank skorzystamy , bezpieczniej a i potem się nie będę głowiła kiedy auto sprawdzić http://audice(...)ica.pl/

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~ulusek -

Też warto wejść na stronę https://www.knra.pl/ i zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat auto gazu, jako alternatywy dla coraz droższego paliwa. Na pewno to pomoże, warto też taką wiedzę przekazywać klientom.