Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~endrju -

Na 100% sprawdzi się http://blacha(...)nia.pl/ z Lublina. Najlepsza blacharnio-lakiernia w dużej okolicy. Cenowo jest bardzo dobrze, naprawiają wszystko solidnie i szybko. Macie u nich możliwość wypożyczenia samochodu i kupna części zamiennych. To też pomoc drogowa, działają 24 na dobę. Jak widzicie kompleksowo działają, dlatego ich się trzymam.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): Jojeczko -

Dobry mechanik to profesjonalista, poza warto popytać wśród znajomych jakie mają doświadczenie. Inna sprawa to rodzaj awarii, żeby nie zostać oszukanym, na pewno warto choć trochę się znać i wiedzieć, co może nawalić, jak w przypadku samochodów Peugeot albo też Citroen i ich problemach z tylną belką: https://celni(...)peugeot, a może nie każdy wie, o co konkretnie w tym chodzi. Teraz jednak o wiele łatwiej zasięgać takiej wiedzy.

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~laq -

Jeśli ktoś z krakowa lub okolic, to podłączam się pod to wszytsko co pisali już o auto serwisie wadowicka (www.twojmechanik.com). Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły, niedrogo. Poza tym zawsze można liczyć na fajne wskazówki. Polecam ich jak najbardziej