Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): gość -

Rozrząd wymieniali mi już jakiś czas temu na Mokotowie, warsztat jest na Racławickiej dokłądnie (tu są pełne namiary – wacar.pl). Wszystko chodzi bez zakłóceń i nawet dużo nie podliczyli jak za wymianę rozrządu. Z resztą dobrze że to wymieniłem w sumie prewencyjnie ale wolałem jednak dmuchać na zimne, bo jak rozrząd padnie to cały silnik może być już skasowany.

Napisał(a): gość -

Przegląd miałem robiony niedawno na Mokotowie, serwis Wacar, na stronie wacar.pl można ich ofertę i dane znaleźć. Miłe zaskoczenie, szybko poszło, porządnie zrobiony przegląd, ale też nie szukali usterek na siłę, tam gdzie ich nie było.

Napisał(a): ~adam289 -

Myślę że w Wacar powinni pomóc, rzetelna obsługa, nie robią byle jak. Sam u nich czyściłem klimatyzację to powiem że można było to bardzo wyraźnie odczuć w jakości powietrza, zupełnie inny zapach, żadnych infekcji i innych problemów nie miałem potem w sezonie.

Napisał(a): ~dunił -

Jak Poznań to właśnie http://www.se(...)nan.pl/ polecam. Ceny rozsądne, naprawa terminowa, tak więc bez dwóch zdań się opłaci. Mechnicy doświadczeni, radzą sobie sprawnie ze wszystkimi tematami