Odpowiadasz na:
dobry warsztat samochodowy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
znacie jakiś dobry warsztat samochodowy, który sprawdził by co jest nie tak z turbiną w moim samochodzie (dokładnie audi a3)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: dobry warsztat samochodowy

Napisał(a): ~bogdekgie -

Polecam warsztat Zulugaraż przy Sosnowieckiej gdzie serwisują mojego Citroena. Mają dobre zaplecze i robią porządną robotę. Do tego przy końcowym rachunku dokładnie podają co ile kosztowało.

Napisał(a): ~patrykwilski -

Jeśli chodzi o najlepszy warsztat u nas w mieście to Best Auto w temacie BMW wyczerpuje wszystko. Sam u nich parę razy byłem i nie mogę złego słowa powiedzieć. Fajnie by było jakby konkurencja poszła do nich i się trochę nauczyła jak należy naprawiać auta i jaki stosunek trzeba mieć do klienta.

Napisał(a): ~Robert -

Ja natomiast zdecydowanie mogę polecić w Rzeszowie serwis Auto Res, który w przypadku aut z grupy Fiata jest moim zdaniem najlepszym i najpewniejszym miejscem, gdzie możesz liczyć na profesjonalna obsługę, świetnych mechanik którzy szybko diagnozują usterki i dokładnie wyceniają usługi oraz rzetelnie wykonują swoje zadania. Do tego trzymają się terminów i też nie wracałem do nich na jakieś poprawki jak do tej pory, więc zdecydowanie ode mnie duży plus.