300
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +91
300 ppt ?

Dojdzie do wcześniejszych wyborów? (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): ~derek -

,
PiS i ryzyko utraty władzy? Sądzę, że wątpię. Opozycja jest tak skompromitowana, skłócona i słaba, że Kaczyński jeszcze długo podziała. Na dodatek to co wyprawia "ciecia osoba" w państwie Grodzki dolewa oliwy do ognia palącej się PlO. .Facet normalnie nadużywając prawa i uprawnień stosuje sabotaż w majestacie prawa. Szkodzi Polsce i |narodowi. Szkoda, że nikt mu tego nie mówi w twarz publicznie.

Reklama

Reklama

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): ~login -

~mrówka Wcześniejsze wybory wiążą się z ryzykiem utraty władzy. Potężnym ryzykiem.
Utrata ministerstwa sprawiedliwości i prokuratury, to prosta droga do procesów sądowych obecnych notabli (patrz m.in. raport NIK) i ryzyko wyroków skazujących.
Powyborcze zmiany mogą również dotyczyć TK i sądów, tak więc pojawi się możliwość postawienia przed Trybunałem Stanu prezydenta za uporczywe i notoryczne łamanie konstytucji.

Nawet nie wspominam o takim drobiażdżku, jak utrata stanowisk dojnych i ich rodzin w spółkach skarbu państwa i zakręcenie kurka z pieniędzmi.

Na dalekim horyzoncie pojawia się również modyfikacja ustawy konkordatowej, bo sądzę, że naród ma już dość rydzyków, sojuszu tronu z ołtarzem oraz rozpasania hierarchów ( złote a skromne).

Jedyną korzyścią dla obecnych dojnych byłoby scedowanie władzy w arcytrudnym okresie dla gospodarki. Myślę jednak, że pasywa przewyższają aktywa i do wcześniejszych wyborów nie dojdzie. W tym wypadku biorę również pod uwagę przymioty osobiste małego nieudacznika, takie jak:
- zawiść
- mściwość
- fanatyczną chęć sprawowania władzy

Osobiście myślę, że nieudacznik władzy nie odda, zanim ulice krwią nie spłyną.
Zresztą, ten podział społeczny i nienawiść sam sprokurował, wydobywając z narodu najgorsze cechy, niszcząc elity a baranom dając oręż nieomylności.

albo naiwniak albo głupi.Od 6 prawie lat liczycie na cud ale w cuda trzeba wierzyć ale wy wierzycie tylko w mamonę i wszystkich mierzycie swoją miarą.Myślicie,że jak wy kradliście na potęgę to wszyscy tak robią.Naród nie jest głupi

Reklama

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): ~Pewien -

Serwus100 Na wybory trzeba jeszcze chwilę poczekać, bo na horyzoncie kasa z opluwanej Kasy Zapomogowo Pożyczkowej Uni Europejskiej. PiS wraz z sojusznikami musi skosztować tej słodyczy. Teraz trwa dojenie i gromadzenie zapasów na dostatnie życie opozycyjne i emerytalne.
Pewien duchowny aż nogami przebiera z niecierpliwości, ile mu sie z tej forsy cichaczem dostanie .

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): ~mrówka -

gość Obrażając Prezesa przeczysz sam sobie.
Nikt mu nie podskoczy, a ty mówisz o nieudaczniku. Kim są w takim razie jego przeciwnicy?
300 policjantów go strzeże niczym skarbca w Dolinie Krzemowej.
Niech no wyjdzie na ulicę, na spacer czy też do ogródka piwnego.
Albo przynajmniej na osiedlowy ryneczek warzywny.
Nie pójdzie bo:

Raz- że nie trafi.
Dwa- że nie wróci.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?