300
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +91
300 ppt ?

Dojdzie do wcześniejszych wyborów? (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): Rezygnant -

Na głosy zwalnianych kolejarzy z PKP Telkol i ich kolegów, rodzin, znajomych nie licz Panie Kaczyński. Żaden z Twoich podwładnych, ani Morawiecki, ani Sasin, ani Gowin, ani Prezes PKP Sa nic nie zrobili w sprawie długu w/w spółki, tolerują "pudrowanie" trupa ekonomicznego, aby mieć gdzie lokować "swoich".

debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/7772-posel-wypij-oskarza-szmita-o-spowodowanie-milionowych-strat-pkp-telkol-najnowsze-slajd-kafelek.html

ukiel.info/michal-wypij-pyta-o-jerzego-szmita-w-tle-wielomilionowa-strata-kolejowej-spolki/13458/
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?

Napisał(a): ~logik -

Mam całkowitą pewność, że cechy które przypisujesz najlepszemu polskiemu politykowi jakim jest niewątpliwie Jarosław Kaczyński charakteryzują ciebie totalny pustaku i nieudaczniku życiowy oraz całą totalną opozycję. Te cechy to :
- zawiść
- mściwość
- fanatyczną chęć sprawowania władzy
Oto cała prawda o was zdradzieckie mordy!!

~mrówka Wcześniejsze wybory wiążą się z ryzykiem utraty władzy. Potężnym ryzykiem.
Utrata ministerstwa sprawiedliwości i prokuratury, to prosta droga do procesów sądowych obecnych notabli (patrz m.in. raport NIK) i ryzyko wyroków skazujących.
Powyborcze zmiany mogą również dotyczyć TK i sądów, tak więc pojawi się możliwość postawienia przed Trybunałem Stanu prezydenta za uporczywe i notoryczne łamanie konstytucji.

Nawet nie wspominam o takim drobiażdżku, jak utrata stanowisk dojnych i ich rodzin w spółkach skarbu państwa i zakręcenie kurka z pieniędzmi.

Na dalekim horyzoncie pojawia się również modyfikacja ustawy konkordatowej, bo sądzę, że naród ma już dość rydzyków, sojuszu tronu z ołtarzem oraz rozpasania hierarchów ( złote a skromne).

Jedyną korzyścią dla obecnych dojnych byłoby scedowanie władzy w arcytrudnym okresie dla gospodarki. Myślę jednak, że pasywa przewyższają aktywa i do wcześniejszych wyborów nie dojdzie. W tym wypadku biorę również pod uwagę przymioty osobiste małego nieudacznika, takie jak:
- zawiść
- mściwość
- fanatyczną chęć sprawowania władzy

Osobiście myślę, że nieudacznik władzy nie odda, zanim ulice krwią nie spłyną.
Zresztą, ten podział społeczny i nienawiść sam sprokurował, wydobywając z narodu najgorsze cechy, niszcząc elity a baranom dając oręż nieomylności.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dojdzie do wcześniejszych wyborów?