5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
5 ppt ?

Dojne credo korytowych, wszak nie tylko z dojnej drużyny, ale ci najbardziej "uświnieni" (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dojne credo korytowych, wszak nie tylko z dojnej drużyny, ale ci najbardziej "uświnieni"

Napisał(a): ireneo -

No to jadziem. Nie tak dawno to się jakoś samo nagrało. Podam potem link, to fakeniusy wejdą w niuanse poprawności językowej. To jakby z naśladownictwa tow. św. honoris causa, Mateusza M. (od sowy i przyjaciół). Poniższe z z Wałbrzycha - pożarli się:
"Ja zawsze stałem z boku PiS i zawsze mi się to nie podobało – mówi Czyż. – Mówiłem o tych ludziach – tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD, niczym się nie różnimy i każdy jest pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami, którzy, k…, mają jakieś tam wiesz…, bo Kaczyński to jest dla mnie wzór i tyle. Ja jestem „kaczystą”, nie PiS-owcem, ale z uwagi na to, że trzeba było, to się zapisałem do tego PiS, tak jak i reszta"
Dlaczego trzeba było to sie wie - koryto. Uczciwie, bez bawełny że "sie nie różnimy...".
A to na zachętę aby zajrzeć pod adres będzie pod tematem, bo tu byłoby za ciasno (wielu gotowych zawyć - FAKENIUS - męczą dwa, trzy zdania złożone) i tylko za 10, a tak to 12.
INTERIA.PL

Re: Dojne credo korytowych, wszak nie tylko z dojnej drużyny, ale ci najbardziej "uświnieni"

Oto przykład dojnej komunikacji. To nawet tu nie przechodzi, no z małymi wyjątkami. Zastrzegam - nie polecam i też dlatego, by po ocenie - ale wiocha, zniesmaczyć się na amen i plugastwo (choć tu) porzucić:
– Czego ty człowieku, k…, prowokujesz – mówi Czyż. – Ja doceniam, że jesteś odważny chłop i nie spier… jak reszta, ale nie prowokuj, bo, k…, człowieku, zniszczą cię. Nie działaj przeciwko, stań sobie, k…, grzecznie z boku. Podpisałeś petycję, k…, a po co, do czego, 10 osób was podpisze na 100? (…) i później do kogo się będą przypie…... - ostrzega
Jakby co to elita, aktyw partyjny na etatach spółek państwowych.
Adres dla wujka google, otworzy.
https://www.o(...)9cfc278

Reklama

Reklama

Re: Dojne credo korytowych, wszak nie tylko z dojnej drużyny, ale ci najbardziej "uświnieni"

irenkaa PRL bis, wtedy też posady były najpierw dla partii, brzydko mówią.
Widocznue tylko plugawy język rozumieją. Tu pełno takiego i ma się dobrze, niestety
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dojne credo korytowych, wszak nie tylko z dojnej drużyny, ale ci najbardziej "uświnieni"