Odpowiadasz na:
Dokonałam aborcji... - nie żałuję!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Miałam 18 lat, gdy zaszłam w ciąży. Zostałam sama, bez pomocy rodziny, bez wykształcenia, bez pieniędzy. Mój chłopak powiedział, że nie pozwoli abym zmarnowała mu życie. Jego rodzice dali pieniądze na zabieg i dokonałam aborcji. Nie żałuję. Dziś mam wszystko: mieszkanie w centrum Krakowa, samochód, firmę. Nie żałuję. Mój obecny narzeczony nie zna tej historii... nigdy jej nie pozna.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dokonałam aborcji... - nie żałuję!

Napisał(a): Dona -

Koleżanko!

Jestem po aborcji już 5 lat. Usunęłam ciążę na Słowacji. Na początku byłam pewna, że chcę usunąć i usunęłam ale szczerze ? gdybym mogła cofnąć czas to bym tego nie zrobiła. Tak poprostu. Dlatego jeśli niewiesz , zastanawiasz się .. bijesz się z myślami.. Może daj sobie czas żeby się upewnić czy napewno tego chcesz ? Mogę pomóc. Wsparciem, rozmową a jeśli jesteś ze Śląska koło Katowic - możemy się spotkać i porozmawiać. Piszę dlatego,że mi tej rozmowy , wsparcia zabrakło. Może gdybym miała osobę, która nie oceniając wysłuchałaby mnie - może wtedy nie zdecydowałabym się na taki krok.
Pozdrawiam Cię serdecznie
dona.ka@onet.pl

Napisał(a): gość -

Czy komuś nie udała się aborcja farmakologiczna w 9tc ???
Co ze skutkami takiej nieudanej aborcji ? Jestem w 8 tc, czekam na zestaw tabletek ( najpawdopodobniej oryginalnych ) i czas mi ucieka z dnia ma dzień .... coraz więcej pojawia się z wątpliwości. Podobno tabletki można stosować do 12 tc , osobiście uważam że z każdym tygodniem jest gorzej i ze do 9 tc to max . Boje się strasznie coraz większy mam mętlik w głowie

Reklama

Napisał(a): gość -

Jestem 3 dni po usunięciu.... Wszystko przebiegalo sprawnie w przeciagu do 8 godzin. Ból jak przy zwyklej miesiaczce. Nie żałuję ale nie chciałabym tego powtarzać

Reklama