2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

Doktor Marek Szczyt (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Doktor Marek Szczyt

Napisał(a): ~hel919 -

Potrzebuję zrobić sobie zabieg chirurgii plastycznej, ale zależy mi na tym, żeby wykonał go kompetentny lekarz, taki jak Marek Szczyt. Jest to dla mnie ważne, ponieważ mój defekt, którego chcę się pozbyć jest spowodowany nieudaną operacją w państwowym szpitalu. Oglądając program o chirurgi plastycznej w którym brał udział, odniosłam wrażenie, że doktor Marek Szczyt poza tym, że jest bardzo dobrym lekarzem, to jest też zabawny i bardzo miły dla pacjentów. Słyszałam jednak, że zbiegi u niego są drogie i trzeba długo czekać na termin. Ale może jednak warto czekać? Skoro pacjenci doktora Szczyta zawsze byli zadowoleni z efektów? Co o tym sądzicie?
INTERIA.PL

Re: Doktor Marek Szczyt

Napisał(a): Gość -

Doktor Marek Szczyt ma cennik na swojej stronie i nawet dosyć konkretnie wszystko tam rozpisane, więc możesz sobie wejść i zobaczyć ile będzie kosztował Cię ten zabieg. Co do kolejki oczekiwania na zabieg to nie wiem, ale domyślam się, że pewnie trzeba czekać jak na NFZ :P Ogólnie też oglądałam ten program i wysnuwam takie same wnioski jak Ty, doktor Marek Szczyt jest bardzo przyjemny i kompetentny i myślę, że bym mu powierzyła mój wygląd. :)

Re: Doktor Marek Szczyt

Napisał(a): gość -

Sama konsultacja u doktora Marka Szczyta kosztuje krocie. Świetnie wykorzystuje swoją popularność i w ten sposób może sobie pozwolić na tak drogie usługi :) Ja uważam, że może lepiej poszukać kogoś, kto nie jest aż tak popularny, ale równie skuteczny, a myślę, że tacy się znajdą. Trzeba tylko dobrze szukać. Marek Szczyt jest na pewno świetnym chirurgiem, ale pewnie są też lepsi.. :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Doktor Marek Szczyt