13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Domowe i skuteczne sposoby na cellulit? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Domowe i skuteczne sposoby na cellulit?

Napisał(a): ~Asia -

Dziewczyny jakie są Wasze sprawdzone, domowe zabiegi na cellulit. Oprócz kremów ze sklepów. Macie jakieś ulubione sposoby?
Ja ostatnio próbuje te www.infokosmetyka.pl/domowe-sposoby-na-cellulit/ i muszę przyznać, że ta budżetowa i prosta forma walki z problemem podoba mi się.
INTERIA.PL

Re: Domowe i skuteczne sposoby na cellulit?

Napisał(a): ~Milenakaaaaaa -

Kremy kremami, ale uważam ze do walki z cellulitem warto włączyć nieco mocniejsze sposoby. Świetnym rozwiązaniem jest zabieg Vela Shape III, który pozwala pojedynkach skore, wygładzić a co najważniejsze zniwelować cellulit. Sama zdecydowałam się na serie tych żabiego w klinice Dr Legrand w Krakowie i przyznam, ze na prawdę miłe się zaskoczyłam widząc ogromna poprawę na mojej skórze, polecam !

Reklama

Napisał(a): ~Mirka -

Pozbyłam się cellulitu za pomoca masazu podciśnieniowego endermologia. Mogę jak najbardziej polecić. Już po zabiegu widać efekty zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Mogę nawet polecić miejsce gdzie robiłam zabieg Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/

Napisał(a): ~Klaudia35 -

Korzystałam z domowych sposobów na usuwanie cellulitu ale ostatecznie pomogła mi endermologia alliance. Naprawdę jestem mega zadowolona z efektów. Bałam się, że ta pomarańczowa skórka nigdy nie zniknie a jednak się udało :) Korzystałam z zabiegów w PRoclinic we Wrockuhttps://procl(...)liance/

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~petrycja -

Tłuszcz albo cellulit jest ciężko usunąć, myślę, że najlepiej jak mamy problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów wybrać się na zabieg odsysania tłuszczu w Katowicach w Dermed, dobra cena, profesjonalny personel i efekty zwalające z nóg.

Napisał(a): ~Gosia -

Najlepszym zabiegiem na redukcję cellulitu tłuszczowego u mnie okazał się zabieg endermologia. Super się sprawdził i bardzo jestem zadowlolona z efektów. Moja tkanka tłuszczowa o wiele bardziej się zmniejszyła. Klinika w której wykonywałam zabiegu rewelacja klinice Bonjour w Gliwicach

Napisał(a): ~Alice -

Próbowałam domowymi sposobami, ale niestety, efektów raczej nie było. Od jakiegoś czasu chodzę na endermologię do centrum Neonia w Krakowie -https://neoni(...)zwieki/ zdecydowałam się właśnie na nich, bo trochę wcześniej poczytałam i wiem, że oni mają najnowocześniejszy sprzęt do takich zabiegów Accent Prime. Nogi są już zdecydowanie gładsze, a jeszcze kilka zabiegów przede mną :)

Napisał(a): karolamilkowska -

Domowe sposoby są skuteczne, ale w bardzo małym stopniu i naprawdę bardzo regularnie musimy je wykonywać. Kilka miesięcy robiłam regularnie peeling kawowy oraz każdego dnia wcierałam w uda olej kawowy. Skóra była zdecydowanie jędrniejsza, ale cellulit jednak pozostał. Wtedy skorzystałam z profesjonalnych zabiegów w klinice Esderm i po 4 wizytach efekt był naprawdę widoczny, dlatego czasami nie warto się katować tyle czasu, jak można mieć coś od razu.

Napisał(a): ~Ola -

Cellulit udało mi się zwalczyć dopiero na zabiegach endermologii lpg w Cud Med w Ostrowcu Świętokrzyskim. Bardzo mocno polecam, bo samej też ciężko było mi zna-leźć zabieg, który zlikwidowałby pomarańczową skórkę na moich udach i brzuchu.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Domowe i skuteczne sposoby na cellulit?