44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +1
44 ppt ?

domowe maseczki, co polecacie ? (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: domowe maseczki, co polecacie ?

Napisał(a): Gość -

Maseczka/peeling z płatków owsianych

Płatki owsiane zawierają mnóstwo minerałów, a także substancje śluzowe. Wrażenie jest podobne jak po maseczce z siemienia lnianego.
Kilka łyżeczek płatków owsianych zalewamy odrobiną ciepłej wody, odstawiamy, nakładamy na twarz gdy zgęstnieje. Możemy wykonać przy tym delikatny peeling (jeśli chcemy mocniejszy - dosypmy troszkę suchych płatków do rozmokłej papki), a pozostałości potrzymać na twarzy ok. 15 minut.
Oczywiście maseczkę możemy modyfikować, dodając do niej odrobinę miodu, mleka.
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): rudii -

maseczek domowych mozesz robic i robic.sa skuteczne to fakt.stare sposoby :
-mocna herbata-daje efekt swietlistych wypoczetych oczu
-zielony ogorek-niweluje cienie pod oczami
-maseczki z pomidora-oczyszczaja pory
-sok z cytryny-rozjasnia przebarwienia i piegi
-miod-wygladza i napina
-smietana lub kwasne mleko-nawilza,wyrownuje ph
-drozdze-typowo do tlustej cery,wysusza
wystarczy poszukac w necie i dobrac cos do swojego rodzaju cery(ja akurat mam cere mieszana,tlusta strefa T ale nie walcze z tym jakos szczegolnie,bo tluste cery maja to do siebie ze owszem maja sklonnosci do roznych "wykwitow" choc to mnie nie dotyczy,ale tlusta cera podobno pozniej sie starzeje)

Reklama

Napisał(a): gość -

Też miałam problem z cerą .Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes)

rudii maseczek domowych mozesz robic i robic.sa skuteczne to fakt.stare sposoby :
-miod-wygladza i napina
wystarczy poszukac w necie i dobrac cos do swojego rodzaju cery(ja akurat mam cere mieszana,tlusta strefa T ale nie walcze z tym jakos szczegolnie,bo tluste cery maja to do siebie ze owszem maja sklonnosci do roznych "wykwitow" choc to mnie nie dotyczy,ale tlusta cera podobno pozniej sie starzeje)
te maseczki z pomidora lub z ogorkow- wystarczy polozyc plasterki na twarz czy jakos to rozrobić w papkę?

Napisał(a): rudii -

annakarenina1
rudii maseczek domowych mozesz robic i robic.sa skuteczne to fakt.stare sposoby :
-miod-wygladza i napina
te maseczki z pomidora lub z ogorkow- wystarczy polozyc plasterki na twarz czy jakos to rozrobić w papkę?
ogorki wystarczy w plasterkach,a pomidory sie rozgniata.z pomidorami uwazaj,nie przesadz z dlugoscia trzymania,bo moga podraznic skore tak samo jak kosmetyki

ok dzieki za odpowiedz :)
a co do soku z cytryny- mam wlasnie troche plamek po tradziku, wystarczy wycisnac cytryne i namoczyc ja w platku kosmetycznym i przecierac twarz? czy jak? czy to nie bedzie zbyt 'inwazyjne' dla skory? aha i czy ktos moze stosowal ta metode? czy to faktycznie skutecznie rozjasnia blizny?

Napisał(a): gość -

dziewczyny próbowałyście może maseczkę z olejem lenvitol? ja dodaję go do jogurtu i nakładam na blizny po trądzików. Stosuję od niedawna ale już widzę, że są one mniej widoczne. mam nadzieję, że za jakiś czas całkiem znikną bo mam dość kamuflaży.

Napisał(a): ~mcgryk -

Żadna z domowych maseczek nie zagwarantuje Ci takiej skuteczności, jak te kupione w sklepie. Mam cerę mieszaną, przez co często mi się przetłuszczała. Miałam świadomość tego, że jest to w dużej mierze spowodowane rozszerzonymi porami, z którymi od dawna się zmagałam. Na szczęście zdecydowałam się na CARBO DETOX BIAŁY WĘGIEL od Bielendy i już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moja skóra nie tłuści się tak, jak wcześniej (każda osoba zmagająca się ze skórą mieszaną i tłustą wie, jaka to ulga).
« Wróć do tematów
Do góry strony: domowe maseczki, co polecacie ?