169
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +7
169 ppt ?

Domowe maseczki na trądzik - skuteczne? (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Domowe maseczki na trądzik - skuteczne?

Napisał(a): gość -

to wszystko to pomaga jak umarłemu kadzidło, macie pasożyty bakterie - dlatego organizm wariuje, bo zaburzona jest jego normalna praca. Efekty to choroby, min trądziki PECOS. Masz pasożyty. Nie badaj kału - bo ni ewychodzi. Zrob badanie świeżej kropli krwi. Jesteś jak szambo pełne g..a - odchodów pasożytów. To jest jedyna przyczyna wszelkich chorób. Ogórki to mozesz zjesc ale pomoga na to g.. jak kadzdło. Zlikwiduj przyczynę- Helicobacter pylorii w żółądku - ino ni eantybiotykami. B, dobra jest kiszona kapusta- szlag je trafi. Cykl rozwoju asożytów to 30 dni. No ale pomyśł masz już tyle lat- a one zzerają cię od niemowlęctwa. Więć te kapuste - piołun i inne remedia naturalne trzeba jeść i jesć i jesć dłuuuuugo. Po antybiotykach wszystko wraca po 2 miesiącach dochodzi piorunująca grzybica- znowu leki a organizm pada od chemicznych srodków ołsabia się - i paranoja- pasożyty wchodza ze zdwojoną siłą. Ogóeki to se zjedz.
INTERIA.PL

Ciekawy wpis, warta wypróbowania jest maseczka z sody oczyszczonej.
Zainteresowanych tematem zapraszam na mojego bloga, w artykule Błysk/Mat jest wszystko na temat pielęgnacji cery tłustej trądzikowej. Zapraszam
http://agnieszka-wysocka.blog.onet.pl/2014/03/24/blyskmat-cera-tlustatradzikowa/

Reklama

Z tych domowych maseczek polecam stworzyć na bazie ogórków,skuteczna bezie także na cienie pod oczami. Innych raczej nie próbuj,bo nie wiadomo z jakim rodzaj trądziku masz do czynienia i najlepiej będzie udać się do dermatologa.

Aquafilling.pl

Napisał(a): Gość -

Dzięki Gonia za pouczający artykuł dużo z niego się dowiedziałam - na pewno kupię olej tamanu, zastanawiam się czy nie kupić również olejku arganowego i czegoś do mycia twarzy.
Gonia35 Trądzik zmora młodzieży i nie tylko! Dużo by o mi pisać polecam więc bardzo przydatny artykuł na temat jak się się go skutecznie pozbyć http://www.zd(...)71.html

Reklama

Napisał(a): Gość -

Prawda jest taka, że z trądzikiem dopiero udało mi się wygrać dzięki tabletkom antykoncepcyjnym, a z bliznami dzięki laserowi. Zrobiłam trzy zabiegi laserowego usuwania blizn laserem ResurFX w Vici Clinic w Krakowie, jestem z nich bardzo zadowolona. Blizny bardzo się spłyciły.

Napisał(a): kochanel -

kiedys robiłam właśnie ta z sodą oczyszczoną ale te robione jakoś srednio mi wychodziły, ja zazwyczaj kupuje maseczki z bielendy te oczyszczające, bo działają dobrze na moją cere, sa wydajne i w dobrej cenie. Maseczki nie zapobiegaja trądzikowi zapewne, ale oczyszczają skórę co moze mniej uwydatniać tradzik

Reklama

Napisał(a): sunnygirl007 -

kochanel kiedys robiłam właśnie ta z sodą oczyszczoną ale te robione jakoś srednio mi wychodziły, ja zazwyczaj kupuje maseczki z bielendy te oczyszczające, bo działają dobrze na moją cere, sa wydajne i w dobrej cenie. Maseczki nie zapobiegaja trądzikowi zapewne, ale oczyszczają skórę co moze mniej uwydatniać tradzik
masz na mysli te jednorazowe maseczki z serii professional formuła?
miałam z tej serii maseczkę głęboko oczyszczającą- była rewelacyjna i raz miałam jakąś miktodermabrazja- wygładzająca czy coś i też skóra po niej super wyglądała.
muszę sobie właśnie kupić

Napisał(a): kochanel -

sunnygirl007, tak właśnie te w szaszetkach, też zawsze mam zapas tych peelingów mikrodembrazja diamentowa, szkoda tylko ze nie są w większym opakowaniu, ogólnie peelingi zawsze stosuję przed nakładaniem maski, zeby złuszczył sie naskórek i składniki z maski się lepiej wchłaniały
« Wróć do tematów
Do góry strony: Domowe maseczki na trądzik - skuteczne?