26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń423
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +0
26 ppt ?

domowe sposoby na hemoroidy (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

domowe sposoby na hemoroidy

Napisał(a): ~terseka -

Moja mama ma straszne problemy z hemoroidami, byc moze dlatego, ze byla nauczycielka i wiekszosc zycia stala. Tak czy siak, nie jest to wazne, szukam jakiegos sprawdzonego sposobu na hemoroidy, najlepeij domowego, bo nie sa one jeszcze tak dokuczliwe. Czytalam cos o specjalnie przygotowywanych nasiadówkach z wywarem z kory debu czy tez rumianku, cieplych kapielach i ziolowych herbatkach. Czy macie jakies swoje sprawdzone sposoby na walke z hemoroidami?
INTERIA.PL

Re: domowe sposoby na hemoroidy

Napisał(a): ~Antek Gałązka -

Hemoroidy na tyłku to są odleżyny takie odciski , żadne herbatki nie pomogą , jedyny ratunek to jest chirurg i skalpel musi to wyciąć . Sam miałem z tym problem nie leczyłem tego i urosły do wielkości śliwki , wypróżnianie się to była katorga bo wypadała śluzówka i miałem mokro w majtkach przez kilka godzin . Miałem operację powycinali mi to zabieg jest mało bolesny . Ale jest obciachowy bo w szpitalu wszyscy lekarze i pielęgniarki zaglądają ci w to miejsce . Przed operacją dają ci kilka razy dziennie lewatywę , dzień przed operacją wygolą ci to miejsce . Potem jest zastrzyk w kręgosłup znieczulający tak że nic nie czujesz podczas operacji i jesteś świadoma tego co się dzieje . Po operacji jest wielka ulga a boli to tak jak skaleczenie się w kuchni nożem podczas obierania ziemniaków .

Nie leczone hemoroidy mogą urosnąć i wtedy dopiero będzie kłopot .

Napisał(a): ~Lawka -

Domowe sposoby na hemoroidy? To raczej na zapobieganie owym niż na leczenie. Myślę, ze wymienione przez Ciebie metody nie zaszkodzą, ale warto wybrać się do lekarza, który oceni, co się dzieje. Pamiętaj, żeby nie narobić sobie problemów nie lubię chodzić do lekarzy, ale co mus to mus.

Napisał(a): ~Gienk -

Jak czytam te glupoty o naturalnym leczeniu, to az mnie szlag trafia! Dajcie wy ludzie sposok, wszsytko da sie wyleczyc, najpewniej modlitwa i biczowaniem sie! Od tego mamy medycyne, zeby z niej korzystac. Ludzie to jednak zachowuja sie jak glupki..

Napisał(a): ketapang -

Droga terseko, to świetnie, że chcesz dbać o mamę. Jednak dobrze by było, gdybyś zaprowadziła mamę do lekarza. Hemoroidy to bardzo nieprzyjemna dolegliwość, a nieleczone (bo domowe sposoby to nie jest leczenie!) mogą skończyć się potwornymi komplikacjami i uniemożliwić mamie wypróżnianie się w tradycyjny sposób. Hemoroidy to nie katar, by leczyć je w domu.

Napisał(a): ~terseka -

Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Dziękuję Wam za wszystkie rady. Nie zamierzam jednak leczyć mojej mamy włącznie naturalnymi metodami. To raczej ma być droga dodatkowa obok tradycyjnych metod leczenia hemoroidów. Nie jestem głupią małolatą, żeby nie wiedzieć, że nasiadówka nie wyleczy mojej mamy z jej dolegliwości. Chodziło mi raczej o to, że może uśmierzą one ból, załagodzą sprawę, przyspieszą proces leczenia...

Napisał(a): ~mczay -

Teresko - skąd jesteś? Jeśli z Warszawy, to proponuję, żebyś udała się do Szpitala św. Elżbiety. Znajdziesz w nim najlepszych proktologów, który przebadają Twoją mamę i zaproponują jakieś rozwiązanie. Łagodzić objawy możesz, ale dobrze byłoby się rozprawić z problemem raz, a dobrze...

Napisał(a): ~Joanna -

Kora dębu jak najbardziej pomaga, dobra dieta i maść do tego są potrzebne. Ja sama mam hemoroidy więc wiem jaki to ból. Przestałam nawet sie podcierać bo papier taoletowy strasznie mnie drażnił. Teraz wyłącznie przy pomocy tego urządzenia się podmywamhttp://biobid(...)o-bidet nic mi tam nie pęka przynajmniej, a zimna woda jest dobra na żylaki..

Napisał(a): ~markobiz -

Napisz do mnie na fb pod Marek Wilgos . Szczerze pisze bedzie kosztowalo ponad stowe ale pozbywasz sie bezbolesnie,bez czopkow ,bez masci i innych tych wszystkich powszechnych sposobow całkowicie i jeszcze mozesz na tym zyskać.[b][/b]

Napisał(a): ~markobiz -

Nieprawda .Chirurg usuwa tylko skutek . A bole sa okropne po operacji. Napisz do mnie na fb pod Marek Wilgos . Szczerze pisze bedzie kosztowalo ponad stowe ale pozbywasz sie bezbolesnie,bez czopkow ,bez masci i innych tych wszystkich powszechnych sposobow całkowicie i jeszcze mozesz na tym zyskać.

Napisał(a): ~Jasiu -

Witam, odgrzeję lekko temat, znalazłem patent na uśmierzenie bólu. Leczę u siebie hemoroidy już od jakiegoś czasu z różnym skutkiem, kilka dni temu miałem nawrót i pojawił się nowy, pierwszy zewnętrzny guzek. Po konsultacji z lekarzem dostałem maść, tabletki i przeciwbólowe - nimesil. Ból był nie do zniesienia, nimesil z paracetamolem praktycznie nie działają, od dwóch dni prawie nie śpię. A tu niespodzianka, dziewczyna mi powiedziała, że u kogoś ze znajomych zadziałało na ból palenie. Po małym joincie z haszyszu, bardzo słabym miałem spokój na 3-4 godziny. Zaznaczam, że na codzień nie palę więc na kogoś innego może zadziała inaczej ale myślę, że przy bólu nie do zniesienia jest to jakaś, nawet niezła opcja. pozdrawiam

Napisał(a): ~Daria1111 -

~Jasiu Witam, odgrzeję lekko temat, znalazłem patent na uśmierzenie bólu. Leczę u siebie hemoroidy już od jakiegoś czasu z różnym skutkiem, kilka dni temu miałem nawrót i pojawił się nowy, pierwszy zewnętrzny guzek. Po konsultacji z lekarzem dostałem maść, tabletki i przeciwbólowe - nimesil. Ból był nie do zniesienia, nimesil z paracetamolem praktycznie nie działają, od dwóch dni prawie nie śpię. A tu niespodzianka, dziewczyna mi powiedziała, że u kogoś ze znajomych zadziałało na ból palenie. Po małym joincie z haszyszu, bardzo słabym miałem spokój na 3-4 godziny. Zaznaczam, że na codzień nie palę więc na kogoś innego może zadziała inaczej ale myślę, że przy bólu nie do zniesienia jest to jakaś, nawet niezła opcja. pozdrawiam
Boże. Nie pisz takich bzdur, bo ludzie jeszcze uwierzą. Wiadomo, że narkotyki uśmierzają ból - przecież nie bez powodu podaje się ludziom morfinę.
Ale to nie jest rozwiązanie problemu i nie powinno być.
Najlepiej zmienić dietę (zainteresować się powyżej polecanymi ziołami, sama próbowałam, są dobre) i zacząć się leczyć - maśćmi, czopkami itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: domowe sposoby na hemoroidy