42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń326
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Domowe sposoby na niestrawność (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Domowe sposoby na niestrawność

Napisał(a): ~ikka -

Moją przyczyną kłopotów z brzuchem było zwykłe przejedzenie, zbyt duże tempo w czasie posiłku, no i nie unikałam ciężkostrawnego. Aby złagodzić te przykre objawy, warto wspomagałam się ziołami, ale tak naprawdę to dużą ulgę przyniósł mi też cholestil max. Herbatki, herbatkami, ale prawda jest taka ze nic nie zadziala tak jak lek
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

no tak jak przy podobnych objawach do Twoich też ratowałam się herbatkami, ale to się kompletnie nie sprawdza bo nie pomaga na dłuższą metę, lek będzie najlepszy, ten cholestil max można kupic bez recpety więc to też spory plus bo można sobie szybko ulżyć w razie potrzeby.

Napisał(a): ~nankaa -

u mnie cholestil max działa kompleksowo, całe szczęście że pozbyłam się nieprzyjemnych wzdęć bo to bardzo utrudnia życie, czasami wieczorem po tym jak byłam wzdęta miałam problem, żeby zmieścić się w jakąś sukienkę to było okropne :) teraz na szczęście takie problemy mi nie dokuczają.

Napisał(a): ~dodod -

z wiekiem coraz bardziej musze uwazać na to co jem, nie jest lekko, jak czasami w napadach wilczego głodu w nocy objadm się pizza to wiem co mnie czeka, ból brzucha murowany, niedawno na wypróbowanie kupiłem sobie cholestil max, chociaż nie wierzyłem że to pomoże to zadziałąło i teraz staram się mieć w domu na wszelki wypadek

Napisał(a): ~małgosia -

ja nie wierzę w domowe sposoby, wiele razy próbowałam wyleczyć opryszczkę domowymi sposobami i nic. Nawet stare babcine sposoby. Dlatego ja już wolę kupić lek, który zadziała, na opryszczkę to zdecydowanie endvir. Na inne dolegliwości to też radzę wybrać się do apteki w celu zakupu odpowiedniego leku

Napisał(a): Dabcio -

a czy zdarzyło się Wam podczas niestrawności zauważyć krew w kale? Jeżeli tak to na początek proponuje przeczytać artykuł https://adame(...)w-kale/ a nastepnie udac sie do lekarza specjalisty... taka sytuacja nigdy nie wrozy nic dobrego. a czasem moze to byc poczatkiem powaznej choroby...

Napisał(a): Gość -

u mnie najlepiej działa Sylimarol - dostępny w aptece bez recepty. Skuteczny i niedrogi - sprawdza się przy niestrawności ale też detoksie wątroby ( np po imprezie z dużą ilością alkoholu). U nas w domu od lat w apteczce :)

Napisał(a): ~ulke -

Kilka moich sprawdzonych sposóbów: picie dużej ilości wody nieobjadanie się przed snem ( początkowo miałam z tym największy problem bo wczesniej byłam przyzwyczajona do dość intensywnego podjadania sobie przed zaśnięciem). j

Z preparatów polecam ziołowe Fibra Vitale. O wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek tabletki :)

Napisał(a): ~rogalll -

Domowych sposobów jest kilka, ale niestety większość z nich nie jest skuteczna i choć sok z kiszonej kapusty pomaga to tylko na chwilę przynajmniej mi. Ostatnio w aptece kupiłem sobie tabletki Cholestil Digest i musze przyznac, ze czesto jedna tabletka wystarczy by trawienie faktycznie się poprawiło polecam spróbować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Domowe sposoby na niestrawność