36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
36 ppt ?

Domowe sposoby na zgagę - jakie? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Domowe sposoby na zgagę - jakie?

Napisał(a): Gość -

Od kilku miesięcy walczę ze zgagą - kupuję w aptece różne tabletki, ale boję się, że zniszczą mi wątrobę i pewnie żołądek. Czy są jakieś domowe sposoby na zgagę? Czy są skuteczne, a może powinnam iść do lekarza, bo dzieje się ze mną coś złego? Proszę o jakieś dobre porady, bo po każdym posiłku przeżywam męki.
INTERIA.PL

Re: Domowe sposoby na zgagę - jakie?

Napisał(a): rudii -

Junani z moich obserwacji wynika, że najczęściej na zgagę cierpią ludzie, którzy się objadają. stąd nadprodukcja kwasu żołądkowego. może by tak zamiast tabletek lekkostrawna dieta??
to nie musi byc kwestia przejadania sie.przyczyn moze byc wiele.tluste,slone,ostre poprawy tez moga powodowac zgage,tak samo pozycja w jakiej sie je,lub odpoczywa po jedzeniu.
proponuje czesciej spozywac kisiel itp. by oslonic przelyk przed kwasem zoladkowym.

Reklama

Napisał(a): gość -

zrób testy na nietolerancje pokarmowe albo jak trzeba na alergie wziewne - panel oddechowo-wziewny zobaczysz jak masz to zmiana diety - nie wszystko możesz jeść. bo na razie masz tylko zgagę, ale grozi ci cos poważniejszego...

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja wyleczylam swoją zgage sokiem z surowych ziemniaków. Kup ziemniaki bez chemii (bio), wycisnij sok w sokowirowce i pij- pół godz. przed jedzeniem ok 100 ml. Nie jest smaczny, ale skuteczny. Jest to stary ludowy sposób na leczenie nadkwasoty. Bardzo waznny jest biały osad na dnie szklanki. Kiedyś nie mieliśmy sokowirowki, wiec moja mama wyciskala ten sok przez gaze. Powodzenia!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Domowe sposoby na zgagę - jakie?