17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń737
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Domowe sposoby pielęgnacji (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Domowe sposoby pielęgnacji

Napisał(a): marzenie1980 -

Na włosy: 2 żółtka, łyżka oleju rycynowego, kilka kropli cytryny. Wymieszać i trzymać na włosach ok. 30 min.
Na twarz:płatki owsiane, ciepłe mleko, łyżeczka miodu. Wymieszać i poczekać aż płatki namiękną. Ponieważ lubi spływać, trzeba bardzo uważać z aplikacją i ogólnie robi się bałagan:P Ale można użyć również jako peelingu:)
Na włosy fajnie działa też oliwa z oliwek - nakładamy na włosy na ok 1 h.
Używam oliwy z oliwek tez do peelingu całego ciała - w połączeniu z kawą i cynamonem:) Cudo:)

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

Do podgrzanej oliwy z oliwek z kilkoma kroplami soku z cytryny wkładam na około 20-30minut paznokcie, fajnie nawilża i odżywia, ja robię to przy każdej zmianie lakieru czyli 2 czasem 3 razy tygodniu.
Oliwa lub olej z kawą i cukrem są fajnym peelengiem , czasem zdarza mi się użyć;)
Ogórek lub kostki lodu na opuchnięcie oczu, lub ogólnie opuchliznę sam lód;)
Na jakieś wyskakujące nagle na buzi niespodzianki pasta z odrobiny kurkumy i kilku kropel cytryny, nakładana miejscowo, zmniejsza je;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Mnóstwo jest takich sposobów. Maseczki brzoskwiniowe na twarz, miód na spierzchnięte usta, pokrzywa na włosy i milion innych. Jeśli chodzi o depilację to polecam pastę cukrową - rewelacja!!!
Od jakiegoś roku sama sobie też robię kosmetyki.
Należy unikać wszelkiej chemii na wszystkie sposoby.

Mysia3006 Mnóstwo jest takich sposobów. Maseczki brzoskwiniowe na twarz, miód na spierzchnięte usta, pokrzywa na włosy i milion innych. Jeśli chodzi o depilację to polecam pastę cukrową - rewelacja!!!
W końcu wyglądasz normalnie;-)
Nie obawiasz się, ze ktoś Ciebie zje ?:-D

Reklama

nibynick
Mysia3006 Mnóstwo jest takich sposobów. Maseczki brzoskwiniowe na twarz, miód na spierzchnięte usta, pokrzywa na włosy i milion innych. Jeśli chodzi o depilację to polecam pastę cukrową - rewelacja!!!
W końcu wyglądasz normalnie;-)
Nie obawiasz się, ze ktoś Ciebie zje ?:-D
Eeee tam :-). Ciężkostrawna jestem :-)

Napisał(a): gość -

Ja mam sposób sprawdzony i przez siebie i przez moje kumpele z korporacji :
busajna pół na pół z olejem z zielonej kawy na cellulit, a do ciała dzikie drzewko. Ujędrniam też piersi olejem z marula a do każdego demakijażu używam olejku nagietkowego który wypłukuje ten cały syf (fluid, puder, zanieczyszczenia) dzięki temu mam piekną i gładziuteńką cerę mimo 38 lat.

Napisał(a): gość -

Polecam maseczkę ze słonecznika: 5-6 zmielonych ziaren słonecznika należy wymieszać z łyżeczką oliwy z oliwek i dwoma łyżkami słodkiej śmietanki. Tak przygotowaną maseczkę wystarczy nałożyć na twarz, szyję i dekolt na około 20-25 minut. Następnie zmyć chłodną wodą.

www.ros-sweet.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Domowe sposoby pielęgnacji