104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
104 ppt ?

Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze... (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze...

Napisał(a): gość -

Akurat segment jest o wiele lepszy niż mieszkanie, zawsze ludzie mają 2 argumenty za miszkaniem: 1. lokalizacja 2. cena. Tak naprawdę jakby porównać to segment na ul. poprawnej to około 20 minut od centrum samochodem i cena 4950 zł/m2 więc nie wiem nad czym się zastanawiać, ja dopiero za 2 lata kupuję nieruchomość więc na razie tylko przeglądam nastroje, ale widać że trzeba się przejść i to obejrzeć
INTERIA.PL

Zastanawiałem się nad kupnem nircuhomości juz jakiś czas temu, udało mi się kupić segment w Wilanowie, za korzystną cenę, jednak jak teraz patrzę i na lokalizację i na cenę i jakość, wygląd itp, widze, że sporo się zmieniło, i teraz oferty są wo wiele korzystniejsze niż wtedy. Wilanów był prawie 2 razy droższy z szambem i bez ochrony, a tutaj !!! aż szkoda wspominać, ile przepłaciłem...

Bardzo sympatyczna okolica, dobrze że mają kanalizację, może w przyszłym tygodniu uda się wybrać tam, podobno wykończyli już wszystko, rozmawiam z przedstawicielem o rabacie bo faktycznie potwierdził że można negocjować

Reklama

BArdzo ładna okolica, sporo drzew kawałek dalej, no i ładny objazd wału miedzeszyńskiego, ostatnio jechałem koło poprawnej, na most wjeżdząm w 5 minut, faktycznie.
Nie b yłem w środku ale może znowu zrobią dzień otwarty, ktoś o tym pisał niedawno, może będzie możliwość porozmawiania

Reklama

Miszaell http://avalondg.plhttp://popraw(...)a110.pl

Dom
Powierzchnia: 227 m2
Liczba pokoi: 6
Liczba pięter: 2-piętrowy
Typ budynku: szeregowy
Liczba łazienek 4
Wykończenie: stan deweloperski
Charakter: jednorodzinny
Okna: plastikowe
Ogrzewanie: piec
Garaż/Miejsce parkingowe: w budynku

Działka
Powierzchnia 184 m2
Dojazd utwardzony
Ogrodzenie metalowe
Kształt prostokąt
Media i kanalizacja: media, prąd, gaz, woda
Kanalizacja: miejska "

obecnie ciężko jest znaleźć dobre oferty i dobre jakościowo wykonanie. Czytałem o tym deweloperze kilka lat temu i dostał chyba jakąś nagrodę choć nie jestem pewien, chodziło o jakość i ekologię, miejcie to na uwadze, bo w dzisiejszych czasach różnie bywa

uuu to teraz dość popularna dzielnica, sporo osob sie tam przenosi, siekierkowski most wszystko rozluźnił, teraz się wysypią takie oferty bo dopiero zaczynają kończyć inwestycje, ale akurat poprawna jest bardzo blisko mostu i wcale nie tak drogo, pewnie pójdą mieszkania szybki...

Reklama

Wawer ma swoją historię, wiadomo że był to mało popularny teren jeszcze przed wałem miedzeszyńskim, potem wszystko ruszyło z kopyta, potem most siekierkowski i masz dzielnicę leszą niż WIlanów, ja musze niestety poczekać bo dopiero zmieniłem pracę, ale napewno tam będę celował

Chyba chodzi o wysokość cen. Na razie tam w Wawrze jest stabilnie, ale przypomnijcie sobie Wilanów 15 lat temu i jakie tam byly inwestycje i ceny. Teraz dla przypomnienia są kilkakrotnie większe, więc chyba dobre miejsce na inwestycje, ale się okaże oczywiście. Więc uważam że to nawet nie kwestia czy segment czy mieszkanie ale chodzi o lokalizację, ona będzie wpływać na cenę w najbliższym dzisięcioleciu

Napisał(a): Gość -

Ja się zastanawiam czy my aby na pewno mówimy o tej samej dzielnicy. Wawer to jest łąka. A ten szybki dojazd do centrum to chyba w nocy albo helikopterem. Most Siekierkowski jest na samej północy dzielnicy. Chcąc się dostać np. na Ursynów trzeba objeżdżać naokoło oba brzegi, w tym wiecznie zakorkowany wał. To już dwa razy szybciej idzie dojechać kolejką z Piaseczna. I infrastruktura chociaż tam jakaś jest - markety, poczty, banki, cokolwiek. I tańsze do tego:http://www.sa(...)romocje

tiputip Ja się zastanawiam czy my aby na pewno mówimy o tej samej dzielnicy. Wawer to jest łąka. A ten szybki dojazd do centrum to chyba w nocy albo helikopterem. Most Siekierkowski jest na samej północy dzielnicy. Chcąc się dostać np. na Ursynów trzeba objeżdżać naokoło oba brzegi, w tym wiecznie zakorkowany wał. To już dwa razy szybciej idzie dojechać kolejką z Piaseczna. I infrastruktura chociaż tam jakaś jest - markety, poczty, banki, cokolwiek. I tańsze do tego:http://www.sa(...)romocje
Wawer to łąka??!! chyba coś się pomieszało. Wawer to własciwie Gocław, no i trochę na południe. Wzdłuż Wału miedzyszyńskiego w stronę Falenicy. Teraz jest most i nie ma problemu z jazdą, wcześniej było słabo. no i jeszcze wał wyremontowali to rewelacja, no i teraz dam się założyć ze ceny tam będą za 5 lat dwa razy większe.

Ja tam tez jestem zdania,że Wawer to "koniec świata".Na prawdę kiepsko sie tam dojeżdża,czy tez wraca..No ale zalezy,gdzie kto mieszka,i kto co lubi:-) Ja aktualnie zastanawiam się na ofertami podmiejskimi.. Ktoś juz wczesniej wspomniał Piaseczno np. faktycznie i taniej tam i dojazd dobry.

Słyszałem, że nowe osiedle się buduje obok. Większy wybór powierzchni w stosunku do działki chyba, zobaczymy czy będzie się sprzedawało jak to obok. W każdym razie nowey chyba mają też projekty znów trzeba się przejechać :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy w wawrze warto inwestowac
  • segment wawer
  • czy warto kupic dom w wawrze
  • wawer mieszkanie opinie
  • czy warto mieszkac na wawerze
  • wawer czy warto zamieszkac
  • wawer segmenty forum
  • wawer domy forum
  • nowe segmenty wawer
  • mieszkanie w segmencie
  • wawer poprawna jak sie mieszka forum
  • mieszkanie na wawrze forum
  • jak sie mieszka w wawrze poprawna forum
  • jak sie mieszka w wawrze
  • domy wawer opinie
Do góry strony: Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze...