104
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
104 ppt ?

Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze... (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze...

Napisał(a): gość -

Domy zawsze stwarzały i będą stwarzać znacznie większe możliwości.
Jakie? Choćby fakt, że to w domku można wstawić własne schody Prudlik i szereg innych rozwiązań, na które w mieszkaniach nie ma szans...
INTERIA.PL

Naprawdę łądne szeregowce, trochęfaktycznie w stylu holenderskim. Noi do centrum może nie jedzie się 7 minut, chybaże bardzo rano, ale jak patrzyłam to około 20 minut spokojnie przez most można przemknąć. Ceny do negocjacji? To lubię :)

Wawer wcale nie jest tak daleko. Można to w sumie łatwo sprawdzić, bo jadąc od centrum to jest tak naprawdę, jakieś 20-25 minut w dużym ruchu. Ja akurat mam motor i jeżdżę w jakieś 7 minut. Z resztą trasa jest przyjazna i szybka, wiec nie ma takich dużych przestojów raczej

Reklama

Wawer chyba najbardziej rośnie w siłę no i oczywiście co za tym idzie też i ceny rosną. Kiedyś tak samo było w Wilanowie czy piasecznie, Kiedyś chyba Forbes wypowiadał się na temat Wawra, że tam są bardzo korzystne ceny, razem z największymi powierzchniami działek i domów, a po remoncie wału miedzyszyńskiego, jeszcze bardziej zyskują na wartości, tak jak kiedyś Wilanów, przypomnijcie sobie.

Reklama

właśnie rozmawiam z Avalonem na temat kupna segmentu na Wawrze. Negocjujemy cenę.
Ile udało wam się urwać z ceny? ile % wyjściowej? Z tego co czytam na forach są otwarci na negocjacje.
Dobrze, ze mają kanalizacje te osiedla

Reklama

Wszyscy tylko o tym Avalonie. Mi się te ich segmenty nie podobają, takie zwyczajne jak masa innych. A czy słyszeliście o Osiedlu Przytulnym, też w Wawrze, niedaleko Traktu Lubelskiego? Czytałam, ze 4470 z groszami za metr. Był ktoś, je obejrzeć bo ja jeszcze nie dotarłam

gość Mnie Wawer troche przeraża i chyba jednak bardziej pozostane przy mieszkaniu i to troszkę dalej na Bielanach. Teraz w sumie buduje sie coś co i mnie interesuje ( Shiraz Trio). No i oczywiscie inny przedział cenowy.
Rzeczywiscie Bielany sa na pewno atrakcyjną dzielnica i uważam ze spokojnie mozna rozważyć zakup mieszkania. Zwłaszcza ze ten z tego co widze deweloper stawia bardzo ładne bloki- mega nowoczesne architektonicznie.

gość Wszyscy tylko o tym Avalonie. Mi się te ich segmenty nie podobają, takie zwyczajne jak masa innych. A czy słyszeliście o Osiedlu Przytulnym, też w Wawrze, niedaleko Traktu Lubelskiego? Czytałam, ze 4470 z groszami za metr. Był ktoś, je obejrzeć bo ja jeszcze nie dotarłam
Słyszałem i byłem obejrzeć. Cena mnie zachęciła i pojechałem. I ładne osiedle, segmentów jest tylko 12 więc nie jest to jakiś moloch tylko przyjemne, nieduże osiedle. Segmenty też mi się podobają, dobrze zaprojektowane i tarasami. Ogólnie wrażenie poytywne

a czym sie wyróżnia to osiedle niby od masy takich samych innych??

tak sie buduje na całym swiecie. budynki są podobne do siebie. jakie miałyby być? kazdy inny?

avalon ma po prostu dobry stosunek ceny do jakosci, chyba najlepszy w wawie

gość ...
avalon ma po prostu dobry stosunek ceny do jakosci, chyba najlepszy w wawie
Dobre, ubaw po pachy :)))
A czy mógłbyś podać jakiś ranking, porównanie obrazujące stosunek ceny do jakości, jeśli piszesz że avalon ma najlepszy w Warszawie??

Tak patrzę na ten wątek i albo większość z postów to robota sprzedawców tego osiedla, albo ktoś nie wie jakie są potrzeby ludzi, którzy chcą kupić segment/dom.

Z tymi "kompleksami leśnymi i rezerwatami przyrody" na stronie avalondg można trochę polemizować patrząc na mapę okolic:)

Kolejne stwierdzenie: "przestronne a zarazem praktyczne wnętrze". Trochę trzeba pokombinować żeby się praktycznie rozmieścić w tych pomieszczeniach... Np garaż: na jeden samochód to standard w segmentach. Mam znajomych z takimi garażami i większość trzyma samochody na zewnątrz. Dlaczego? Proponuję zmierzyć jaką ma długość i szerokość swój samochód, najlepiej z otwartymi drzwiami (jakoś trzeba z niego wysiąść :)). A zakładam że jak ktoś kupuje segment za ok. 900 tys to nie jeździ autem wielkości fiata500 :). Często jest też tak, że ma więcej niż jeden samochód. Do czego służy garaż na jeden samochód w takim segmencie? Do przechowywania wszelkich rupieci których nie trzyma się w części mieszkalnej, a które się ma z racji posiadania własnego domu. Mamy kawałek działki, na niej trwa, potrzebna kosiarka, grabie, łopaty, węże do podlewania, itp. Na planach segmentu nie widać żadnego pomieszczenia gospodarczego. Ładna pogoda zachęca do grillowania, gdzieś go trzeba schować. Jakieś nasze rowery, naszych dzieci, rolki, itp. Wszystko to ląduje w garażu. Bo nie ma innego miejsca w domu.

Kolejny przykład "powierzchni": Wg rzutów na parterze są toalety o powierzchni 1,67 m2. Powierzchnia taka jak kiedyś w wagonach PKP 2 klasy :) Ale spoko, to toaleta dla gości ;). Na piętrze są łazienki po 7 i 8,5 m2. W takich wymiarach można pomieścić takie elementy jakie są na rzutach (prysznic, wanna, bidet, podwójne zlewy, itd), ale przy założeniu że będzie to armatura o najmniejszych wymiarach. Pamiętajmy o przydatnych w łazienkach grzejnikach drabinkowych i szafkach i półkach na kosmetyki itp. O pralce i suszarce Pani domu musi na razie zapomnieć :)

Powierzchnie pozostałych pomieszczeń są duże, ale... ;)
W segmencie nie widać powierzchni przeznaczonych na garderoby, a więc trzeba liczyć się utratą powierzchni na szafy w każdym pokoju.

Na koniec jeszcze jeden cytat ze strony: "elementy infrastruktury zewnętrznej takie jak podjazdy, chodniki i oświetlenie podwyższą komfort codziennego mieszkania". A ja myślałem że takie rzeczy to są w standardzie tak jak drzwi i okna :)

Na zakończenie uprzedzam że nie jestem z żadnej firmy konkurencyjnej, nie jestem byłym (mniej lub bardziej zadowolonym lub niezadowolonym) klientem Avalonu, nie szukam domu/segmentu, bo dom już mam - wybudowałem sam ;)

pozdrawiam

Ciekawa oferta to domy na Osiedlu Dobrym w Wawrze, niedaleko Falenicy i Otwocka. Domy wolno stojące o powierzchni od 190 do 250 m2 na dużych działkach 600 m2. Szczególnie atrakcyjne są te z garażem na dwa samochody, typu Z o powierzchni 220 m2. Domy już stoją, są wykańczane do stanu developerskiego.
Osiedle jest przy Wale Miedzeszyńskim, około 2 km od planowanego węzła południowej obwodnicy W-wy.
Każdy z domów ma indywidualną aranżację, a więc całe osiedle nie będzie nudne i monotonne. Przy cenie wyjściowej ok 4 tys za m2 za ten metraż, takiej powierzchni działki i standardzie wykończenia jest jedna z atrakcyjniejszych ofert w tej okolicy.
Szczegóły można znaleźć na stroniehttp://osiedl(...)obre.pl

Ooo, to może zasięgnę tu też info od kogoś, kto widział nową realizację dewelopera Aras na Poprawnej (warszawski Wawer)? To już chyba kolejny etap, w necie widzę że budowali już w tej okolicy. Na zdjęciach domki robią bardzo fajne wrażenie, nowoczesna architektura to coś dla mnie. Ale ciekaw jestem jak tam w środku i w ogóle w realu. Mieszkam dość spory kawałek od Wa-wy i dopiero rozważam przeprowadzkę, więc żeby się wybrać to cała wyprawa, więc będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś wie/widział coś więcej i może napisać ;)

Masz szczęście kolego, że przeglądam to forum od czasu do czasu :D Sama robię już poważne rozeznanie w ofertach na domki w tej dzielnicy, odwiedzam biura i osiedla deweloperów… byłam i na Poprawnej 14 ;) Wrażenia super, lepiej niż na zdjęciach według mnie. U Arasa w biurze też bardzo przyjemnie, taka rodzinna atmosfera (bo i firma zdaje się rodzinna), ale kompetentni ludzie tam pracują. Biuro mają blisko swoich inwestycji, więc tak naprawdę jak się na 1 dzień do stolicy wybierzesz, to bez trudu za jednym zamachem oblecisz i biuro i osiedla. Ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo nie wiem na czym Ci dokładnie zależy, więc jeśli jesteś zainteresowany to wizytę będziesz musiał i tak zaliczyć, ale serio-warto.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy w wawrze warto inwestowac
  • segment wawer
  • czy warto kupic dom w wawrze
  • wawer mieszkanie opinie
  • czy warto mieszkac na wawerze
  • wawer czy warto zamieszkac
  • wawer segmenty forum
  • wawer domy forum
  • nowe segmenty wawer
  • mieszkanie w segmencie
  • wawer poprawna jak sie mieszka forum
  • mieszkanie na wawrze forum
  • jak sie mieszka w wawrze poprawna forum
  • jak sie mieszka w wawrze
  • domy wawer opinie
Do góry strony: Domy, Segmenty, Mieszkania w Wawrze...