24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń96
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +59
24 ppt ?

Donald Tusk przewodniczącym Rady Europy ! (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Donald Tusk przewodniczącym Rady Europy !

Napisał(a): rafal333 -

Cała Polska cieszy się z wyboru Donalda Tuska na Przewodniczącego Rady Europy . W miastach słychać owacje , zadowolenia gromkie okrzyki radości, jedynie poseł Jarosław siedzi w kącie i płacze z zazdrości , nie wiem może jego poddani powinni mu dostarczyć sterte chusteczek ? Cała Pol;ska z Europą oczywiście oprócz PISu.
INTERIA.PL

Re: Donald Tusk przewodniczącym Rady Europy !

Napisał(a): Chamsin -

Nie przesiadacie trochę z tym wyborem Tuska co?

Tematów w taki czy inny sposób z tym wydarzeniem powiązanych muszą być od wczoraj dziesiątki... Tak jak by to oznaczało globalną epidemię, albo III wojnę światową - a to jest nic, taki prztyczek w nos dla idiotów z PiSu... Czytać się tego nie da.

Wystarczyły by dwa jeden opozycyjny a drugi PiSowski i każdy by się w nich wypowiadał, a tak to tematy te to czysty spam, Każdy taki temat to taka odrębna wypowiedź w tej samej dyskusji. Paranoja jakaś...

Koniec świata PiS dostał prawdziwe baty w polityce międzynarodowej! Realna demokracja (27:1 - miażdżąca przewaga, porażka totalna!) to nie stare, polskie Liberum veto- nie pozwalam... Odbiło wam zupełnie, stało się: koniec kropka, mleko się rozlało. Tylko dupy wołowe potrafią nad tym płakać...

Napisał(a): Chamsin -

~elkablous Beatka też się cieszy , przecież wróciła z Brukseli i ogłosiła zwycięstwo PiS-u . To chyba wbrew woli Prezesa .!
"Wola prezesa" jest tutaj kluczom sformułowaniem, cokolwiek się stanie to nigdy oficjalnie nie będzie to jego działanie i nie będą to jego decyzje... Obojętnie w jaki sposób ta cała PiSowska parada głupców się skończy to nigdy nie będzie z "woli prezesa"...

W sumie to nawet fajnie bo gościu nadal będzie miał prawo bezkarnie ględzić, jak to on ma w zwyczaju i miło będzie jak się okaże że się zawiódł na wszystkich co mieli innych ludzi do jego "pomysłów" przekonywać...

Jakim cudem jego zwolennicy mają innych do niego przekonać skoro on sam tego osobiście zrobić nie potrafi?

To brzmi jak paradoks, ale wcale paradoksem nie jest...

Napisał(a): Marcin65 -

~atena78 Cała Polska się tak cieszy?Chyba ci padło na dekiel!!!A z czego?CZY Z TEGO ,ŻE MARIONETKA =TFUSK BĘDZIE KLECZEĆ I LIZAĆ TEJ STAREJ DUPIE-MAKRELI TYŁEK?To chłopak na posyłlki.czy to powód do radości?Jako nie widziałam takiego entuzjazmu ani euforii!!Co to obchodzi normalnych ludzi?Co my ,obywatele mieliśmy z tfuska?Narobił afer i awiał!!Nawet były prezydent A.Kwaśniewski wyrażał się o nim zle w rozmowie z panem Kaliszem.nazwał go -rudy i mściwy!!!Poza tym ten euroburdel to faktycznie grajdoł łamiący podstawowe prawa zwykłych ludzi.Możesz sobie obejrzeć na necie co o tym wspaniałym eurokołchozie mówia inni niz lewactwo i dewianci.Choćby pani Marin le Pen i wielu innych.A nasz pan Legutko?Tu nie chodzi ,ze ktoś zazdrości temu tfuskowi tego stanowiska-TYLKO O N NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO KRAJU!!Wspierał tę totalna opozycję drani i liczył na obalenie legalnie wybranego rządu.czy to wiarygodny człowiek.Mnie to PIKA KTO STOI NA CZELE TEGO BAJZLU.ZRESZTA JESZCZE TROCHĘ I SIE ROZPADNIE A TFUSK ?HMM!!NIE MOJE ZMARTWIENIE.Tylko nie pisz ,że to taki powód do zadowolenia.mnie cieszy ,że za moment spotkam się z moim menem i pójdziemuy sie bawić a potem bedziemy się kochać do rana jak pan bóg przykazał -facet z kobietą a nie dwa zboki.
ry chyba nie wiesz kto tu jest marionetką
popatrzyles ostatnio jak Duda,Szydełko i inni chodza pięknie jak na sznureczku?
mistrz marionetek tylko pociaga odpowienie sznureczki i chodza ak zegarki

podoba mi się jak Duda ostatnio unika wystapien
wszędzie słyszy ze będzie siedział :)
rewelacja

Napisał(a): ~ATENA78 -

Marcin65
~atena78 Cała Polska się tak cieszy?Chyba ci padło na dekiel!!!A z czego?CZY Z TEGO ,ŻE MARIONETKA =TFUSK BĘDZIE KLECZEĆ I LIZAĆ TEJ STAREJ DUPIE-MAKRELI TYŁEK?To chłopak na posyłlki.czy to powód do radości?Jako nie widziałam takiego entuzjazmu ani euforii!!Co to obchodzi normalnych ludzi?Co my ,obywatele mieliśmy z tfuska?Narobił afer i awiał!!Nawet były prezydent A.Kwaśniewski wyrażał się o nim zle w rozmowie z panem Kaliszem.nazwał go -rudy i mściwy!!!Poza tym ten euroburdel to faktycznie grajdoł łamiący podstawowe prawa zwykłych ludzi.Możesz sobie obejrzeć na necie co o tym wspaniałym eurokołchozie mówia inni niz lewactwo i dewianci.Choćby pani Marin le Pen i wielu innych.A nasz pan Legutko?Tu nie chodzi ,ze ktoś zazdrości temu tfuskowi tego stanowiska-TYLKO O N NIC NIE ZROBIŁ DLA NASZEGO KRAJU!!Wspierał tę totalna opozycję drani i liczył na obalenie legalnie wybranego rządu.czy to wiarygodny człowiek.Mnie to PIKA KTO STOI NA CZELE TEGO BAJZLU.ZRESZTA JESZCZE TROCHĘ I SIE ROZPADNIE A TFUSK ?HMM!!NIE MOJE ZMARTWIENIE.Tylko nie pisz ,że to taki powód do zadowolenia.mnie cieszy ,że za moment spotkam się z moim menem i pójdziemuy sie bawić a potem bedziemy się kochać do rana jak pan bóg przykazał -facet z kobietą a nie dwa zboki.
ry chyba nie wiesz kto tu jest marionetką
popatrzyles ostatnio jak Duda,Szydełko i inni chodza pięknie jak na sznureczku?
mistrz marionetek tylko pociaga odpowienie sznureczki i chodza ak zegarki

podoba mi się jak Duda ostatnio unika wystapien
wszędzie słyszy ze będzie siedział :)
rewelacja
CZY TY DZIADKU STARCU Z DEMENCJĄ -nie widzisz ,że jestem kobietą i to atrakcyjna?Poza tym jakoś pominąłeś fakt ,że nawet pan Kwaśnieski z Kaliszem o nim dobzre nie mówili!!!Dlaczego ?Czy tfusk to twój krewny?A innych wiadomości nie czytasz tylko ochy i achy na temat ryżego kudły?marnego belferka historii? Który malował kominy?żal mi cię matołku!!! Pozcytaj coś ale powiem--TY WISZ KIM JEST TEN RUDY I ZNASZ PRAWDĘ O WSZYSTKICH AFERACH TEJ SITWY ---TYLKO RZNIESZ GŁUPA I JESTEŚ PŁATNYM KLAKIEREM!!!A JA?JESTEM WOLONTARIUSZKA.TYLE.MAM SWÓJ HONOR I NIE SPRZEDAJĘ SIĘ ZA KILKA ZŁOCISZY --BO SAMA NIEŻLE ZARABIAM A TU WCHODZĄ TYLKO CZASEM BY ZOBACZYĆ WAS ---WY TROLLLE!!!A TAK NAWIASEM MÓWIĄC--WIESZ KIM BYŁA ATENA?CHYBA NIE BARDZO!!ONA BYŁA BOGINIĄ MĄDROŚCI I CÓRKĄ ZEUSA W MITOLOGII GRECKIEJ NIEUKU!!!HA,HA,HA!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Donald Tusk przewodniczącym Rady Europy !