80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
80 ppt ?

DOPALACZE - zakazać czy zaakceptować? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: DOPALACZE - zakazać czy zaakceptować?

Napisał(a): Gość -

Dopalacze są sprzedawane to prawda, podstawową sprawą nie jest ich zakazanie bo wtedy młodzież sięgnie po coś innego jak np. koks który można kupić prawie na każdym rogu ulicy w mieście lub przy klubie. Pierwszą rzęczą jaką by trzeba było zrobić jest ustalenie wieku od którego można kupować. Powiem tak kupowałem kiedyś to z kumplem ale my tego nie paliliśmy tylko zbieraliśmy, wole mniej szkodliwe środki nawet od papierosów. Dla mnie odpowiedni wiek to nie 18 a co najmniej 19 ponieważ widzę jak się zachowują ludzie co skończyli dopiero 18 jak dzieci. Dopiero po ok roku uświadamiają sobiwe co to jest doroslość. Ja wole zioło jest mniej szkodliwe od papierosow ok 2,5x oraz od alkocholu ponieważ ja nie tracę nad sobą panowanie. Znajomi lubią właśnie ten efekt i ja też lubie lecz z umiarem. Każdy wie że są ogranieczenia któprych nie powinniśmy przekraczać i to wyrożna ludzi odpowiedzialnych od 'dorosłych' wiekiem a dziecinnych umysłem 17 i 18 latków którzy palą dopalacze. Jak i młodzież. W moich czasach młodości wystarczyło piwo i było dobrze teraz chcą zabłysnąć
INTERIA.PL

Naturalnie ze zakazac natychmiast te sklepy z narkotykami zamykac juz od dzisiaj , gdzie w Euopie cywilizowanej mozna legalnie narkotyki sprzedawac , wlasnie tylko w polsce gdzie , pijacy zlodzieje i cpuny lataja po ulicach napadaja na ludzi w bialy dzien , przejezdzaja niewinnych ludzi , jak gdyby tego bylo malo jeszcze narkotyki legalne sa !! Tak to sa narkotyki bo w koncu obojetne czy naturalne czy syntetyczne te sa jeszcze gorsze gdzies po piwnicach wytwarzane ale jak widze Donald sie ociaga z totalnym zakazem a wlasciwie minister spraw wewnetrznych !! Kraj powoli dziczeje na kazdej lini , czas na porzadki totalne !!

Reklama

Reklama

Zdecydowanie zakazać używanie dopalaczy i postawić zarzuty autorom ustawy o dopuszczeniu śmiertelnych specyfików do obrotu. Jaka jest rola kościoła biernie przypatrująca się nieszczęściom tak wielu młodych ludzi, przecież zajmuje tyle miejsca w szkołach, co kościół zrobił aby uchronić nasze społeczeństwo, poza własnym zainteresowaniem powiększania własnego majątku.

Reklama

Dopalacze to gówno. Zalegalizujcie trawkę - będzie wiadomo co się z kimś dzieje i nie będą zamykali tylu ludzi. Marihuana jest o wiele zdrowsza od tzw. dopalaczy, a jeśli jej sprzedaż byłaby kontrolowana to nie mogliby mieszać jej z różnymi świństwami lub przyprawami jak to robią obecni dealerzy. Poza tym dopalacze o wiele bardziej negatywnie wpływają na psychikę człowieka.

Zakazać i pilnować żeby zakaz był respektowany.Wczorajszej nocy z powodu dopalaczy zmarł w Łaziskach Górnych dwudziestoletni chłopak. Część "kolekcjonerów" znajdzie się w szpitalach psychiatrycznych.Czy warto poświęcić życie albo zapaść na najczęściej nieuleczalną chorobę psychiczną dla kilku chwil ułudy?

zakazać!!, czy czytaliście na forach o ludziach, których po zażyciu goniły gigantyczne parówki, którzy potrafili nie spać 15!!!!tygodni. Pomijam to, co robią sobie, ale jak stwierdził jeden z lekarzy, który przyjmował nawalone tym gównem dwie nastolatki, tylko kwestią czasu jest, kiedy ktos po zażyciu dopalaczy zatłucze przechodnia na ulicy.

Gość a po alkoholu ludzie sie zle nie czuja i nie trafiaja do szpitala? wiadomo wszystko dla ludzi ale z umiarem. moim zdaniem powinny zostac
tyle, że można przewidzieć skutki dzialania alkoholu, a dopalaczy Nie jesteś w stanie. Przy odrobinie szczęścia mozesz zostać warzywem do końca życia

Zakazać!!!Część dopalaczy działa przez kilkanaście godzin.Jak będzie się czuł entuzjasta dopalaczy jak ktoś po zażyciu takiej substancji w stanie euforii siądzie za kierownicę, potrąci go i zrobi z niego kalekę do końca życia?Czy dalej tak samo entuzjastycznie będzie za akceptacją dopalaczy?

ZAKAZAĆ!!!Chcę zapytać właścicieli sklepów z dopalaczami czy swoim dzieciom podają substancje, którymi handlują?Czy patrzą jak po tych "nieszkodliwych" środkach rzygają jak młode koty?Czy odwiedzają je na oddziałach szpitali psychiatrycznych przypięte pasami do łóżka?Czy patrzą jak umierają?Czy któryś z handlarzy odpowie na te pytania patrząc w oczy rodziców chłopca,który zmarł wczorajszej nocy?

Już dawno powinni zakazac ich sprzedarzy bo ile jeszcze młodych ludzi umrze zanim sie za to wezmą a tego całego właściciela sama bym nafaszerowała tymi dopalaczami zeby zobaczył co sprzedaje młodzierzy i jak ich truje.Młodzierz nie zdaje sobie sprawy z czego to jest zrobione a to sama trucizna.STOP DOPALACZOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bezwzględnie zakazać.Czy ci co je sprzedają nie mają dzieci.Z chęci zysku zabijają co raz młodsze pokolenie.Właściciele takich sklepów i pijani kierowcy to potencjalni mordercy.Jestem za wysokimi karami.
« Wróć do tematów
Do góry strony: DOPALACZE - zakazać czy zaakceptować?