271
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +3
271 ppt ?

Dowiedziałam się, że jestem kochanką - co mam teraz zrobić? (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dowiedziałam się, że jestem kochanką - co mam teraz zrobić?

Napisał(a): Gość -

Moja historia pewnie nie jest wyjątkowa, jestem kolejną naiwną dziewczyną i tyle, ale bardzo się męczę i chyba potrzebuję kubła zimnej wody.
Prawie 3 tygodnie temu dowiedziałam się od faceta, z którym spotykam się prawie ROK, że on ma żonę i dziecko. Twierdzi, że ten związek nie ma dla niego sensu, że to sztucznie prowadzone życie i kiedy mnie poznał to tak naprawdę szukał kogoś, z kim zdradzi swoja żonę. Mówi, że mnie kocha i chce ze mną być, wyprowadził się ponoć od żony.
Piszę "ponoć", bo może kłamie, żeby znów mnie oszukać, tak jak to robił od roku.
Mam ogromne wyrzuty sumienia a wczoraj już zupełnie mnie rozwaliło, bo zadzwoniła do mnie jego żona. Znalazła mój numer w jego kontaktach i oznajmiła mi, że rozwaliłam jej całe życie i życzy mi, żeby ten człowiek zrobił mi kiedyś to samo z inną kobietą.
Kocham go, ale boję się z nim wiązać, bo ten człowiek potrafi kłamać w żywe oczy, nie ufam mu i mam ogromny problem moralny w związku z jego żoną i dzieckiem.
Co mam robić?
Czy któraś z was była w podobnej sytuacji?
INTERIA.PL

Re: Dowiedziałam się, że jestem kochanką - co mam teraz zrobić?

Napisał(a): Ilona001 -

Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale mogę Ci powiedzieć co sama bym zrobiła.

Zostawiłabym go. Nie bądź naiwna. Jak się zgodzisz na taką sytuację, to możesz zniszczyć sobie całe życie czekając na niego. Poza tym jest tak jak piszesz. Jeżeli zdradził żonę to równie dobrze może zdradzić później Ciebie.

Napisałambym też list/sms do jego żony z wyjaśnieniem, w którym poinformowałabym o swojej niewiedzy i jego kłamstwie.

Reklama

Ilona001 Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale mogę Ci powiedzieć co sama bym zrobiła.

Zostawiłabym go. Nie bądź naiwna. Jak się zgodzisz na taką sytuację, to możesz zniszczyć sobie całe życie czekając na niego. Poza tym jest tak jak piszesz. Jeżeli zdradził żonę to równie dobrze może zdradzić później Ciebie.

Napisałambym też list/sms do jego żony z wyjaśnieniem, w którym poinformowałabym o swojej niewiedzy i jego kłamstwie.
daj spokój, jeszcze by ją obił potem za tego SMSa, wystarczy, ze odejdzie.

Napisał(a): rudii -

Ilona001 Nie byłam nigdy w takiej sytuacji, ale mogę Ci powiedzieć co sama bym zrobiła.

jestem tego samego zdania.
chociaz zamiast listu/sms chyba wybrałabym spotkanie twarzą w twarz,jeśli by tylko było to możliwe

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

rudii

jestem tego samego zdania.
chociaz zamiast listu/sms chyba wybrałabym spotkanie twarzą w twarz,jeśli by tylko było to możliwe
>>dosłownie a żona niech jej nie obwinia tylko swego męża.:)OOOOOO

Napisał(a): rudii -

karinanati

daj spokój, jeszcze by ją obił potem za tego SMSa, wystarczy, ze odejdzie.
eeee ...
myślę,że trochę przesadzasz.
to ma chodzić z ciężarem,że rozwaliła komuś rodzinę?
a i dla żony będzie lepiej jak się dowie z kim miała do czynienia.
poza tym uważam,że żona zwyczajnie wywaliła kolesia z domu gdy dowiedziałą się o jego zdradzie,a nie że on się wyprowadził...

Reklama

wiosna2
Kressska Krętaczom, kłamcom, nie mówiącym całej prawdy trzeba zawsze mówić stanowcze NIE. Inaczej prędzej czy później zostanie się oszukanym.
>>Mamisynkom też podziękować.:)))))))
Mamisynków oddać mamusiom lub umieścić w domu dziecka, niech o nich dbają ;)

Napisał(a): wiosna2 -

Kressska
wiosna2
Kressska Krętaczom, kłamcom, nie mówiącym całej prawdy trzeba zawsze mówić stanowcze NIE. Inaczej prędzej czy później zostanie się oszukanym.
Mamisynków oddać mamusiom lub umieścić w domu dziecka, niech o nich dbają ;)>>Ba takich50letnich to Q........nie wiadomo gdzie umieszczać:))))))))

wiosna2
Kressska
wiosna2
Mamisynków oddać mamusiom lub umieścić w domu dziecka, niech o nich dbają ;)
>>Ba takich50letnich to Q........nie wiadomo gdzie umieszczać:))))))))
do domu starców hahaha

Napisał(a): gość -

obserwator1971
Najlepiej ich na stos, a samemu na sabat ;)

A ja mam proste pytanie do autorki. Jakim cudem przez rok nie wiedziała że ma żonę i rodzinę?
Dobre pytanie...sama sie zastanawiam.kobiety zazwyczaj sa dociekliwe .Przeczytalam to dwa razy wiec stwierdzilam iz wiedziala od samego poczatku ze ma zone i dzieci.

Napisał(a): BIue -

anetaka00 Moja historia pewnie nie jest wyjątkowa, jestem kolejną naiwną dziewczyną i tyle, ale bardzo się męczę i chyba potrzebuję kubła zimnej wody.
Prawie 3 tygodnie temu dowiedziałam się od faceta, z którym spotykam się prawie ROK, że on ma żonę i dziecko. Twierdzi, że ten związek nie ma dla niego sensu, że to sztucznie prowadzone życie i kiedy mnie poznał to tak naprawdę szukał kogoś, z kim zdradzi swoja żonę. Mówi, że mnie kocha i chce ze mną być, wyprowadził się ponoć od żony.
Piszę "ponoć", bo może kłamie, żeby znów mnie oszukać, tak jak to robił od roku.
Mam ogromne wyrzuty sumienia a wczoraj już zupełnie mnie rozwaliło, bo zadzwoniła do mnie jego żona. Znalazła mój numer w jego kontaktach i oznajmiła mi, że rozwaliłam jej całe życie i życzy mi, żeby ten człowiek zrobił mi kiedyś to samo z inną kobietą.
Kocham go, ale boję się z nim wiązać, bo ten człowiek potrafi kłamać w żywe oczy, nie ufam mu i mam ogromny problem moralny w związku z jego żoną i dzieckiem.
Co mam robić?
Czy któraś z was była w podobnej sytuacji?
Sytuacja tragiczna, lecz nie wyjątkowa. Po prostu wykorzystaj zdobytą wiedzę w najbardziej właściwy sposób. Zerwij wszelki kontakt a w przyszłości pytaj zanim przekroczysz sferę intymności, czy mężczyzna ma żonę czy dziecko.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dowiedziałam się, że jestem kochanką - co mam teraz zrobić?