68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń443
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Drinki :) (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Drinki :)

Napisał(a): Gość -

tylko pamiętaj, że wściekłego psa powinno się robić na spirytusie, a nie na wódce:)
Jeśli, natomiast, chodzi o coś lżejszego, to powinno się zacząć od skompletowania jakiejś bazy alkoholi, napojów i syropów. Zdziwisz się, ale dzięki syropom smakowym, można zdziałać cuda i ze zwykłych drinków zrobić zoś fajnego i niespotykanego. Dajmy na to wódka z sokiem pomarańczowym będzie zupełnie inaczej wyglądać jeśli dodasz odrobinę syropu blue curacao lub grenadyny, albo do wódki z sokiem grejpfrutowym odrobinę syropu z czarnej porzeczki:)

Reklama

Ja pamiętam kiedyś uwielbiałam takiego drinka (dopóki nie wypiłam go raz za dużo): mieszało się kieliszek rumu z sokiem annanasowym, z blue curacao, ze słodką śmietanką - do sheikera i do dużej szklanki z kostkami lodu.
A ostatnio piłam zwykłą gorzką żołądkową ze schłodzonym mlekiem, było bardzo dobre. :)

Reklama

agatasur Ja pamiętam kiedyś uwielbiałam takiego drinka (dopóki nie wypiłam go raz za dużo): mieszało się kieliszek rumu z sokiem annanasowym, z blue curacao, ze słodką śmietanką - do sheikera i do dużej szklanki z kostkami lodu.
A ostatnio piłam zwykłą gorzką żołądkową ze schłodzonym mlekiem, było bardzo dobre. :)
czy to była jakaś wariacja na temat Pina colady (jeśli wspomnienia są aż tak złe to nie odpowiadaj;) ). A żołądkowa jest świetna z sokiem jabłkowym lub nektarem gruszkowym, do tego świeża mięta i kilka cząstek limonki:)
Oraz, racja - kupując syropy smakowe trzeba uważnie czytać skład i nie kupować grenadyny, która jest zrobiona z leśnych owoców;) A zamawianie przez internet to jest bardzo dobry pomysł - szybko, duży wybór i nie trzeba nosić:)
« Wróć do tematów