68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń443
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Drinki :) (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Drinki :)

Napisał(a): Gość -

Mam do was pytanie, czy wiecie może gdzie w Krakowie można napić się dobrego alkoholu, przyrządzonego profesjonalnie i smacznego. Najlepiej żeby miejsce było przytulne, ale i zarazem eleganckie. Na pewno macie jakieś swoje ulubione miejsca, a ja bym bardzo chętnie odwiedziła jakąś nowo restaurację czy knajpkę.

Jeśli chodzi o Kraków to bardzo dobre drinki piłam w koktajl barze le Scandale na Placu Nowym na Kazimierzu. Jak lubisz owocowe to spróbuj tam Bahama mama naprawdę dobrze przyrządzone :) Poza tym warto skosztować Long Beach Ice Tea :)

Reklama

Reklama

siemka
Proponuję Wam sprobowac drink z AGWĄ :) Jedyny w swoim rodzaju uwierzcie.

Liquid Envy (płynna zazdrość)

składniki:
25ml Agwa, 12.5 ml Midori (likier melonowy), 25 ml Żubrówki, 12.5 ml soku z limonki, 50ml soku ze świeżo wyciskanego jabłka, syrop cukrowy (z dodatkiem gumy arabskiej :) ) oraz 1 kiwi.

Przyrządzanie:
wydłub łyżeczką miąsz kiwi do shakera typu Boston, dodaj syrop Gomme i wymieszaj aż do konsystencji puree. Dodaj resztę płynnych składników i wymieszaj z lodem w kostkach. Dodkłądnie odsącz do szkalek typu Martini (poj. 200ml)
Użyj połówki wydrążonego kiwi jako łódeczki i wypełnij ją drinkiem. Dodaj 12.5ml Agwy do łódeczki, przyozdobić można klinem z limonki oraz obranym plasterkiem limonki.

Reklama

Dobra kupiłem Agwę, trochę czekałem z przesyłką. Lecz warto było. Pierwsza impreza i poszła cała. Zrobiła furorę na imprezce dzięki drinkom. Po prostu piękne, i ten kolor... Tym razem poczekam z zamówieniem i może niedługo ukarze się w Polsce )

Ja generalnie nie przepadam jakoś za drinkami, ale ostatnio zostałam na parapetówce poczęstowana drinkami z wina!:D Muszę przyznać, że były spoko! Wino białe + sprite 50-50. Ogólnie to wolę samo wino, ale ten drink jakoś mi podpasował.:)

czy to jest trunek na zasadzie ABSYNTHU?
Rzeczywiście na różnych forach poruszany jest temat AGWY, same dobre
opinie, lecz czy oby to nie będzie nielegalne? Mam nadzieję, że będzie w
każdym sklepie. Poczytałem kilkadziesiąt wypowiedzi internautów, super
drinki są robione z AGWY. Poszukałem też w sieci trochę przepisów,
ślinka cieknie! A te nazwy: Liquid envy, COCA NATION smile, Jungle
Flame, albo AMSTERDAM BREAKFAST! hehe nawet nie są trudne w
przygotowaniu. Dość już mam wscieklych psow, sex on the beach czy
tequilla sunrise.. Teraz nadszedł czas na COCA NATION!!! Let us do it!

Agwunia jest w kolorze podobna do absynthu ale w smaku w ogóle na szczęście Smile Agwa nie ma 70% tylko okolo 40% więc nie wypala gardła jak ten niedobry absynth. Legalna jest, co potwierdzają liczne certyfikaty. Zajrzyj na egwa.eu ! Te drinki są mega :)
« Wróć do tematów