Odpowiadasz na:
Drogie prezenty dla dzieci

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Czy jest to w ogóle opłacalne , aby kupować dzieciom drogie prezenty ? Typu drogi telefon czy zegarek ? Przecież dzieci nie potrafią uszanować jeszcze takich prezentów. Jak myślicie ? Czy zakup tabletu 5 latkowi to dobry pomysł ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Drogie prezenty dla dzieci

Napisał(a): ~Klaudia -

Dzieci cieszą się nie z drogich tylko z ciekawie przygotowanych prezentów. Ja dwóch lat piszę z dziećmi list do Mikołaja właśnie na przełomie września i października, w którym piszą co chcą dostać pod choinkę. Potem zamawiam odpowiedź od Mikołaja na elfi.pl i dzieciaki mają frajdę bo Gwiazdor im odpisał, a pod choinką znajdują to co zamówiły. Polecam taką formę obdarowywania dzieci.

Reklama

Napisał(a): ~Milena -

Ja kupiłam okulary 3D też z garetta i są ok

Napisał(a): ~Marta -

~Iza Polecam smartwatcha na prezent dla dziecka które jest już znudzone dużą ilością zabawek a lubi elektroniczne gadżety. Ja kupiłam chrześniakowi Garett Kids XD i jest zachwycony, z resztą nie tylko on bo i jego rodzice. Jest tam funkcja gps i sos
Ja kupiłam właśnie dla chrześnicy na komunię smartwatcha z garetta i była przeszczęśliwa.

Reklama