47
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +-1
47 ppt ?

Drogie przedszkola :( (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Drogie przedszkola :(

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny, które macie dzieci w wieku przedszkolnym, jak sobie radzicie w wakacje? Ponoć niektóre przedszkola mogą podrożeć nawet 2 razy na okres wakacji. Czy u was w regionie szykuje się coś takiego? Czy wasze maluchy chodzą do przedszkola w wakacje, czy zostawiacie dzieciątko z dziadkami? Zastanawiam się co zrobić, przecież nie zwolnię się z pracy, ale nie wiem jak sobie poradzę jeśli opłaty wzrosną :(
INTERIA.PL

Re: Drogie przedszkola :(

Napisał(a): gość -

niestety nie da sie zostawic dzieci z dziadkami bo ci musza pracowac do 67 roku zycia , takze nie pozostaje nam nic innego jak plakac i placic no i oczywiscie pamietac o tym przy nastepnych wyborach , pamietac za czyich rzadow wzroslyl oplaty za zlobki o 200%, oplaty za przedszkolo o 200% , podatki , vaty , ceny wszystkiego . Dziekujemy ci PO. By zylo sie lepiej

Reklama

Ja jako babcia mogę powiedzieć jedno - ktoś kto zamyka przedszkole na 2 miesiące powinien te wszystkie dzieci bawić. Polityka prorodzinna jest super. Mogłabym pojechać sobie na wakacje a tu wnusiu na rozkładzie. Kocham szkraba bardzo ale upały działają na organizm, są dni gdzie opieka polega na spoglądaniu na zegarek - czy uda mi się dożyć do 15. Tutaj wszystko jest chore - dlatego pomimo tęsknoty za dzieciakami i wnukami mogę powiedzieć jedno..pakujcie walizki dopóki macie szanse na godziwe życie poza polską.......

Reklama

u mnie przedszkola w wakacje nie ma, dziecko na 2 tyg. do jednej babci na 2 do drugiej:) na 2 my jedziemy na wczasy z dzieciaczkami:):) a reszte czasu hymm jak to zwykle albo z naszymi znajomymi albo z nami kedy jest wolne albo z przyjaciOóka ktura nie pracuje(nauczycielka) i zwykle jest jego opiekunem (uwielbia to) przy okazji ma towarzystwo dzieci...
JEDNA SPRAWA rozumiem ludzie maja poglady polityczne wlasne, ja nie popieram naszej parti przy wladzy ale do jasnej*** nie musicie zawsze mieszac do wszystkeigo polityki, takie wykrzykiwanie na forach nie w temacie napewno nie pomorze,raczej denerwuje i rozbija temat, a z innym premierem , prezydentem i td. nagle nie stanieje nie bd. cudnie i sielankowo bo to nie wykonalne i pisze to jako przeciwniczka naszej obecnej polityki. dodajac ze na polskiej scenie nie ma nikogo naprawde rozsadnego i wartego uwagi.

Reklama

gość u mnie przedszkola w wakacje nie ma, dziecko na 2 tyg. do jednej babci na 2 do drugiej:) na 2 my jedziemy na wczasy z dzieciaczkami:):) a reszte czasu hymm jak to zwykle albo z naszymi znajomymi albo z nami kedy jest wolne albo z przyjaciOóka ktura nie pracuje(nauczycielka) i zwykle jest jego opiekunem (uwielbia to) przy okazji ma towarzystwo dzieci...
JEDNA SPRAWA rozumiem ludzie maja poglady polityczne wlasne, ja nie popieram naszej parti przy wladzy ale do jasnej*** nie musicie zawsze mieszac do wszystkeigo polityki, takie wykrzykiwanie na forach nie w temacie napewno nie pomorze,raczej denerwuje i rozbija temat, a z innym premierem , prezydentem i td. nagle nie stanieje nie bd. cudnie i sielankowo bo to nie wykonalne i pisze to jako przeciwniczka naszej obecnej polityki. dodajac ze na polskiej scenie nie ma nikogo naprawde rozsadnego i wartego uwagi.
STAC CIE NA WCZASY TO PLAC ZA OPIEKUNKE I NIE MARUDZ-JEDNO ALBO DRUGIE.TRZEBA SOBIE W ZYCIU SAMEMU RADZIC,JEST JEDNA ZASADA,,LICZYSZ NA KOGOS,TO LICZ TYLKO NA SIEBIE,,NIE PATRZAC ABY PANSTWO TYLKO DAWALO!

gość
gość u mnie przedszkola w wakacje nie ma, dziecko na 2 tyg. do jednej babci na 2 do drugiej:) na 2 my jedziemy na wczasy z dzieciaczkami:):) a reszte czasu hymm jak to zwykle albo z naszymi znajomymi albo z nami kedy jest wolne albo z przyjaciOóka ktura nie pracuje(nauczycielka) i zwykle jest jego opiekunem (uwielbia to) przy okazji ma towarzystwo dzieci...
STAC CIE NA WCZASY TO PLAC ZA OPIEKUNKE I NIE MARUDZ-JEDNO ALBO DRUGIE.TRZEBA SOBIE W ZYCIU SAMEMU RADZIC,JEST JEDNA ZASADA,,LICZYSZ NA KOGOS,TO LICZ TYLKO NA SIEBIE,,NIE PATRZAC ABY PANSTWO TYLKO DAWALO!
przeczytales koment, na ktury odp??? chyba nie? Ta os.napisala by nie mieszac w to polityki, jak to robili poprzednie panie z tego forum, a temat nie o polityce a o dzieciech.

gość Dlatego ja mimo ze i tak płace za przedszkole czy to państwowe czy prywatne wybrałam to drugie. I do takiego też zapisałam teraz moją córke na okres wakacjihttp://www.pu(...)dszkolu
Brawo i to mi się podoba,umie sobie radzić w życiu,super rodzic.!Oby jak najwięcej takich było a nie patrzyło się na dziadków.Dziadki też czasami mają już dość,tylko tego nie powiedzą.Taka prawda

co do dziadków, mają dość ok żeby tylko wnuki na starość dziadków tak nie powiedziały kiedy to szanowne dziadki beda pod siebie ..... i wtedy to oni beda potrzebowali pomocy! Oczywiscie reguła ta nie dotyczy wszystkich dziadków, sa tacy ktorzy szczerze pomagaja i takim z całego serca dziekujemy.

PRZEDSZKOLE JEST CZYNNE PRZEZ 10 MIESIĘCY BEZ PRZERW ŚWIĄTECZNYCH, FERII ZIMOWYCH ITP. NAUCZYCIEL NIE CZŁOWIEK JEMU SIĘ URLOP NIE NALEŻY!!! POWINIEN PRACOWAĆ 12 MIESIĘCY PRZEZ 24 GODZINY WTEDY RODZICE BYLI BY ZADOWOLENI.
NAUCZYCIELE W PRZEDSZKOLU PRACUJĄ DŁUŻEJ NIŻ W SZKOLE -25 GODZIN DYDAKTYCZNYCH TYGODNIOWO ZA TAKĄ SAMĄ ZASADNICZĄ I MNIEJ PRZYWILEJÓW.

hmmm nie wiem w jakim miescie mieszkasz ale we wroclawiu w jednym miesiacu letnim przedszkole jest zamkniete a w drugim dziala zastepcze bo w tamtym maja dzieciaczki przerwe.moj synus idzie na 2 tygodnie do zastepczego a potem ja mam urlop a po urlopie wraca do swojego przedszkola.i nie slyszalam zeby oplaty mialy wzrosnac.zaplace za 2 tygodnie pobytu w przedszkolu zastepczym a w swoim to juz normalnie :)

ania

gość PRZEDSZKOLE JEST CZYNNE PRZEZ 10 MIESIĘCY BEZ PRZERW ŚWIĄTECZNYCH, FERII ZIMOWYCH ITP. NAUCZYCIEL NIE CZŁOWIEK JEMU SIĘ URLOP NIE NALEŻY!!! POWINIEN PRACOWAĆ 12 MIESIĘCY PRZEZ 24 GODZINY WTEDY RODZICE BYLI BY ZADOWOLENI.
NAUCZYCIELE W PRZEDSZKOLU PRACUJĄ DŁUŻEJ NIŻ W SZKOLE -25 GODZIN DYDAKTYCZNYCH TYGODNIOWO ZA TAKĄ SAMĄ ZASADNICZĄ I MNIEJ PRZYWILEJÓW.
to moze sie zamieni miejscami taka pani przedszkolanka z rodzicem pracujacym na produkcji w ukropie latem?? przerwy razem okolo godziny i nie ma siedzenia na tylkach ja panie przedszkolanki
« Wróć do tematów
Do góry strony: Drogie przedszkola :(